Reapsotthe hile kullanımı

pisipisi

Recruit
Best answers
0
Evet birçoğunuzun bildiği üzere reapsot abimiz hilesi ifşa olmuştu lakin ortamda tutunmaya devam edince bende delileri toplayıp geçtiğimiz saatlerde reapsotu patlattım...

Oyunun köklü klanlarından olan GH'den atılmasıyla reapsot ile eski oyuncular arasındaki bağ tamamen bitmişti lakin diğer insanlara göstermek için bunu yapmak lazımdı...

İlk olarak forumumuzun saygıdeğer bir admini olan Kiron'a yapılan iftiralar tamamen yalandır bunu yakından bizzat şahit olmuşumdur en şiddetli tepkiyi Kiron göstermiştir...


İyi seyirler ve düşmanda olsak hilesiz rekabet edeceğimiz yeni warband,bannerlord ortamında görüşmek üzere  :party: :party:
 

cugixd

Recruit
Best answers
0
zamanında ikoriaya çağırmak için katılmayan adamları kanka şu da burda bu da burda diyip beni çekmeye çalışan sonra da hile olduğunu anlayıp tepki gösterince bütün değerlerime küfreden kayısı hüso abim.. umarım bunları da yalanlamazsın, görüşmeyiz bannerlordda umarım  :party: :party:
 

ryotaink

Sergeant at Arms
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Bu çocuğu ilk başlarda sevmiştim saygılı birine benziyordu gittikçe büyüyen ve gelişen iyi bir klanı da vardı ama böyle hile çıkması ve herkese dağıtıp ortamın, pk gibi kötü bir ortamı daha kötü bir ortam haline getirdiği için kendisinin öncelikle —––, hile kullanmıyorum diyip bizi her gördüğü yerde ana avrat düz gidip o kadar ifşa olmasına rağmen hile kullanmadığını ısrar etmesi komikti zaten, duyduğuma göre oyunu bırakmış umarım bir daha da dönmez  :grin:
 

Darly

Banned
WB
Best answers
0
Ryotaink said:
Bu çocuğu ilk başlarda sevmiştim saygılı birine benziyordu gittikçe büyüyen ve gelişen iyi bir klanı da vardı ama böyle hile çıkması ve herkese dağıtıp ortamın, pk gibi kötü bir ortamı daha kötü bir ortam haline getirdiği için kendisinin öncelikle anasını s*keyim, hile kullanmıyorum diyip bizi her gördüğü yerde ana avrat düz gidip o kadar ifşa olmasına rağmen hile kullanmadığını ısrar etmesi komikti zaten, duyduğuma göre oyunu bırakmış umarım bir daha da dönmez  :grin:
kameralarımıza ansm dedi
 

RZERO

Sergeant Knight
WBNWM&BWF&SVC
Best answers
0
Reap oyunu bıraktığını duymuştum bir yerden ama bugün arkadaş bi maça çağırdı ve IK nın başında yine reap vardı ve yüzsüzce hala hileyi kullanmaya devam ediyordu ve bunu ima ettiğimiz de kudurmuş bir köpek gibi dalıyor xd --- bir de ft ye çağırıyor eheheh, neyse ki hileli takımına rağmen 12-3 yendik. KOLAYSIN REAP  :grin:
 

PowerPuff_Necmi

Sergeant Knight at Arms
WBWF&SNWVC
Best answers
0
ben bu ifşa olayını ilk delillerimi sunarak yaptığımda forum tarafından ikaz yemiştim umarım dikkat edersin sende
 

Kiron

Archivist
Global Moderator
WBNWM&B
Best answers
0
PowerPuff_Necmi said:
ben bu ifşa olayını ilk delillerimi sunarak yaptığımda forum tarafından ikaz yemiştim umarım dikkat edersin sende
Olayı çok spekülatif bir dille anlattığın için soruyorum. Forum tarafından hile delili sunduğun için mi ikaz edilmiştin? Yoksa, bunu usulüne uygun yapmadığın için mi? Etik bir davranışı, etik olmayan bir yolla yapmanın da etik olmadığı kanaatindeyiz forum yönetimi olarak. Özel mesaj paylaşmadığınız, küfür etmediğiniz sürece fikirlerinizi belirtme özgürlüğüne sahipsiniz. Forum kuralları, bu tip "skandal" olaylardan önce yazıldı ve o kurallarla da yönetilmeye devam edilmekte ve edilecektir. Kimseye özel bir muamele yapılıyormuş hissi uyandırmaması lazım, bunca yıldan sonra. Bu konuda gerekli ikazlar da forum kuralları dışına çıkıldığında tabi ki yapılacaktır. Burada bizim "Acaba, hilecinin yanında gözükür müyüm?" gibi düşüncelere kapılma lüksümüz yok. Sizler de uyarı aldığınızda olayları bu şekilde lanse etmeyerek duyarlı davranabilirsiniz. Bizi yanlış tarafta gösterme gibi bir hataya düşmenin kimseye faydası yok. Bu topluluk hepimize ait ve hepimiz gönüllü olarak bu topluluğun daha çok gelişmesini ve olgunlaşmasını istiyoruz.