Ranked(Dereceli) Sistem ve Voice Chat

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar bildiğiniz gibi oyun e-spora çok uygun (Özellikle captain modu) bence en kısa sürede ranked sistemine geçilmeli ayrıca voice chat özelliğide gelmesi çok iyi olur biliyorum bazılarınız saçma diyebilir ama captain modunda takım ile iletişim çok önemli yazı yazarak çok vakit kaybı oluyor. Sizlerde bu konu hakkındaki görüşlerinizi yazın lütfen umarım yetkililer sesimizi duyar.

Voice chat bence gelmemeli,ranked sistemi doğru bir şekilde kullanılırsa iyi olabilir,şahsen dedicated server'ın aksine custom serverlar bu tarz oyunlarda daha eğlenceli oluyor.

ranked sisteminin geleceğini söylediler şuan da kaynağı hatırlamıyorum.bunu bir yerden hatırlıyorum.konuşma özelliğide gelecektir.ama buna daha çok var
önce optimizasyon,crash ve bugların düzeltilmesi,sonrasında serverlerin oturması lazım.

Bu konuyu görmemişim gerideymiş sanırım. Kesinlikle katılıyorum. Ben multiyi single kadar severim mount and bladede. Dereceli de kesinlikle olmalı. Oynadıklarımızla yeni şeyler açmalıyız belki. Küçük kostümler, ek bir takım şeyler. Belki yeni sınıflar olabilir.

Bu konuyu görmemişim gerideymiş sanırım. Kesinlikle katılıyorum. Ben multiyi single kadar severim mount and bladede. Dereceli de kesinlikle olmalı. Oynadıklarımızla yeni şeyler açmalıyız belki. Küçük kostümler, ek bir takım şeyler. Belki yeni sınıflar olabilir.

bu sisteme en yakın C-RPG vardı MB de mod olarak karakterini geliştiriyordun sürekli , umarım burayada kısa zamanda eklerler...

Kesinlikle katılmıyorum captain modu şuanki haliyle rankeda uygun değil AI çok kafasına göre hareket ediyor ve komut sistemi oldukça hantal. Skirmish modunun rankedı veya duel modunun rankedı gelebilir şu haliyle. Leave penalty bile yok daha multide oyundan çıkan lose almadığıyla kalıyor daha bunlardan önce temel sıkıntılar var...

Öncelikle EA crashlerinin çoğunun düzeltilmesi lazım bu öncelik sağlandıktan sonra eğer skirmirsh için ranked açılacaksa harita seçme,takım seçme gibi özellikler gelmeli.Kaptan modu için konuşacak olursak kaptan modunda AI çok kötü durumda ve bizim verebileceğimiz komutlar hala çok kısıtlı geliyor komutların daha da genişletilmesi gerekiyor voice chat için ise olabilir neden olmasın.

bu sisteme en yakın C-RPG vardı MB de mod olarak karakterini geliştiriyordun sürekli , umarım burayada kısa zamanda eklerler...
Modsuz da bir takım şeyler eklenebilir bence. Her şeyi modlardan beklemek yanlış olur. Official olarak bu deneyimi sağlamak bambaşka olur. Hem de o modların yapımı çok uzun sürecek.

Multi oynayan kitle şu an azınlık seviyesinde olduğu için Singledaki bug ve diğer iyileştirmelere vakit ayırmaları bana çok normal geliyor. DM deki Avrupa sunucuları bile dolmuyor. Bu yüzden multi oyunun şekillenmesi bence epey sürecek gibi. Rank ve sesli iletişim bence de olmalı özellikle skirmish modunda takım içi iletişim ihtiyacı hissediyorum bir de bence ceza sistemi gelmeli oyundan ayrılana bir ceza verilmiyor çünkü adam maçın ortasında quit atıyor hiçbir şey olmuyor.

Ranked sistemi gelecektir ilerki safalarda. Ancak Voice Chat getireceklerini pek sanmıyorum ki bence kesinlikle getirilmesi gereken bir şey. Bu altyapı aynı zamanda ileride roleplay sunucularında Proximity Voice Chat olarak kullanılabilir.

Çatışma modu en uygunu bence. Bu arada tw çalışanlarından biri bir kaç ay önce ilerde ranked sistemi gelmesinin muhtemel olduğunu söylemişti

Back
Top Bottom