Ramazan Bayramı

Users who are viewing this thread

r1VVlM.png
  :shock:

bugün unoffical olarak oruçluyum anlaşılan :lol:

kierra said:
r1VVlM.png

Makarna yapmayı bilmeyene öğrenci,
Sos hazırlamayı bilmeyene aşçı,
Tuzu 1 metre yukarıdan serpmeyi bilmeyene nusret,
Yemek yapmayı bilmeyen hanıma uygun eş,
Yani ben bile mantı açıp sarma sarabiliyorsam (ailemde üç erkek kardeşiz en büyükleriyim) hanımına annesine annannesine babannesi yardım etmeyen kişiye adam demem

Benim de butun islerim aksadi bayram yuzunden. :sad: Bilgisayarin sarjini unide unutmusum 8 saatlik yol, ben de yenisini siparis ettim bayramdan sonra gelecek diyor kargo. Uniden yeni geldigim icin evde internet yok baglattiriyim dedim kaydi yaptilar ama bayramdan sonra kabloyu cekeceklerini soylediler. Yine de kutlu olsun muslumanlara. :sad:

Mehmet eroy said:
kierra said:
r1VVlM.png

Makarna yapmayı bilmeyene öğrenci,
Sos hazırlamayı bilmeyene aşçı,
Tuzu 1 metre yukarıdan serpmeyi bilmeyene nusret,
Yemek yapmayı bilmeyen hanıma uygun eş,
Yani ben bile mantı açıp sarma sarabiliyorsam (ailemde üç erkek kardeşiz en büyükleriyim) hanımına annesine annannesine babannesi yardım etmeyen kişiye adam demem
Haydaaa oturduğumuz yerden adam olamadık iyi mi.

t.A.T.u. said:
Benim de butun islerim aksadi bayram yuzunden. :sad: Bilgisayarin sarjini unide unutmusum 8 saatlik yol, ben de yenisini siparis ettim bayramdan sonra gelecek diyor kargo. Uniden yeni geldigim icin evde internet yok baglattiriyim dedim kaydi yaptilar ama bayramdan sonra kabloyu cekeceklerini soylediler. Yine de kutlu olsun muslumanlara. :sad:
Eee işte bayramlar böyle. Sen hizmet alamadığın için üzülüyorsun ama hizmet verenler izin için seviniyor.

Wuuthrad said:
Haydaaa oturduğumuz yerden adam olamadık iyi mi.
Oturuyorsan tabi öyle kolay bir dünya daha bulunamadı
Aman babana sen adam değilsin deme o kadar alışveriş yapıp para kazanıyordur
Bide kergit hanlığında kargıcılar kıdemli atlı okçulardan daha güçlü ve zırhlı
Peki neden kıdemli atlı okçular daha zor eğitiliyor ???
Madem eğitilcek bir sınıf daha olsun nord kahramanı gibi zor eğitilsin zırhlı atlı okçu olsun
Kergitlerin en çok neyini seviyorsun
(Edit: bende kergitleri seviyorum ama topraklarını daha çok seviyorum hızlı eğitim hızlı askerler en hızlı ordu kergitlerde şehirden şehre en rahat kergitliler gidiyor ama kuşatmada nordlardan iyi değiler XD
Saradinleri seviyorum ama özelikle memlükleri sırtlarında ağır demir gürz favoeri silahım düşman askerlerini esir al şehirde sat xd )

t.A.T.u. said:
8 saatlik yol mu? Abi bu nasıl bir üşengeçlik(ya da başka bir şey :mrgreen:). Ben PC şarjını 12 saatlik ilçede unuttum. Hiç düşünmeden, otobüse atlayıp gittim aldım, geldim.
Asıl merak ettiğim, neden tekrar para verdin? Neyse çok konuştum :lol:

Cümlemizin bayramı mübarek olsun! Amin...

Tolkienist said:
Kardeş senin kafan güzel mi?
Kusura bakma kafam güzel
Eee profil resmin gitmiş ne güzel gülümsüyordu gülümseyen gif atmaya çalışan ben daha beceremedim ama hadi her neyse bayramınız kutlu olsun (ben adam değilim öğrenciyim)

Back
Top Bottom