RAM Kullanımı

Users who are viewing this thread

nullo

Regular
Arkadaşlar sırf Bannerlord'u daha iyi oynayabilmek için 8GB RAM alıp 16GB yaptım ama nedense 500vs500 yapmama rağmen oyun hala 8GB RAM kullanıyor ve FPS yerlerde. Çözümü var mıdır bunun? Oyundan kaynaklı büyük ihtimal. Chrome'da sekme açtığımda 8GB'tı geçiyor.

yok gerekli de yani 500vs 500 yapay zeka gibi şeyler kullandığı için işlemci gerekli onu söylemek istemiştim

yok gerekli de yani 500vs 500 yapay zeka gibi şeyler kullandığı için işlemci gerekli onu söylemek istemiştim
Kaç kişilik yapmam lazım o zaman 16GB'tın hakkını vermek için. Ayrıca dediğim gibi 8GB kullanıyor sadece. Üzerine çıkmıyor. 16GB'tın hepsini kullanmasını istiyorum.

Kaç kişilik yapmam lazım o zaman 16GB'tın hakkını vermek için. Ayrıca dediğim gibi 8GB kullanıyor sadece. Üzerine çıkmıyor. 16GB'tın hepsini kullanmasını istiyorum.
Sistemin ne? Ram ne kadar ihtiyacı varsa o kadar kullanılıyordur, çalışmıyor değil yani

Kendi sistemime göre söyleyeceğim, bende i7 8750h işlemci gtx 1050ti 4gb ve 8gb ram var. Orta-düşük ayarlarda savaşları 250*250 ayarladım. Benim sistem ram harici seninkinden yüksek ve 250*250 ayarlamama rağmen ani donmalar yaşadığım için arttırmayı istemiyorum. Aldığım fps 40-60-70 arası. Belki buna göre bir çıkarım yapabilirsin dostum.

Back
Top Bottom