Psikolojik Danışma Hattı

Users who are viewing this thread

Yazlari siddetlenen bu istegin yalnizlik ve bosta kalma ile ilgili oldugunu dusunuyorum. Ancak:
Bilgeninde dedigi gibi bu durum bizi cok cok asar.
Iste bu yuzden bu isin uzmaniyla yuz yuze gorusmelisin.

Ayın yirmi sekizinde psikatriste gittim doktor yatış dedi. Hastaneden bizi arayacaklarını söyledi ne zaman ararlar ve gelecekte hayatıma etkisi olur mu?

Calradianın Bilgesi said:
ne zaman ararlar bilmiyorum ama senin icin iyi olur diye tahmin ediyorum. tek basina altindan kalkmasi zor bir yukun var, surekli destek alman isini cok kolaylastirir.

Gelecegime etkisi olur mu?

hopdilililaylaylaylaylila said:
kardeş senin başın bozuk ya

Bashibozouk said:
Ayın yirmi sekizinde psikatriste gittim doktor yatış dedi. Hastaneden bizi arayacaklarını söyledi ne zaman ararlar ve gelecekte hayatıma etkisi olur mu?
Geçmiş olsun dostum, İnşallah en kısa sürede tekrar sağlığına kavuşursun.

Harry Potter said:
Bashibozouk said:
Geçmiş olsun dostum, İnşallah en kısa sürede tekrar sağlığına kavuşursun.

Teşekkür ederim

Bashibozouk said:
Geçmiş olsun şimdiden. Nasıl bir rahatsızlığın olduğu hakkında bilgim yok, daha önce de yazmamışsın sanırım. Birkaç hafta içinde netleşir yatış tarihin, o süreyi uzatmazlar diye düşünüyorum. Gelecekteki hayatına etkisi olur tabi, öyle ya böyle bir yaşanmışlığın olacak. Oraya da iyi olmak için gidiyorsun, bir nevi oraya giderek geleceğini kurtarıyosun. Bilge'nin dediği gibi sürekli destek alabileceğin bir yer. Gelecek kaygın olmasın.

Felix said:
Bashibozouk said:
Geçmiş olsun şimdiden. Nasıl bir rahatsızlığın olduğu hakkında bilgim yok, daha önce de yazmamışsın sanırım. Birkaç hafta içinde netleşir yatış tarihin, o süreyi uzatmazlar diye düşünüyorum. Gelecekteki hayatına etkisi olur tabi, öyle ya böyle bir yaşanmışlığın olacak. Oraya da iyi olmak için gidiyorsun, bir nevi oraya giderek geleceğini kurtarıyosun. Bilge'nin dediği gibi sürekli destek alabileceğin bir yer. Gelecek kaygın olmasın.

Teşekkür ederim.

Calradianın Bilgesi said:
O hayirli olsun  :party: Bu islerde en kucuk ilerleme bile cok buyuk Basaridir. Ilerlemenin farkinda olup doktorun dediklerini yapmaya daha da motive et kendini.
Teşekkürler. Elimden geldiğince doktoru dinleyeceğim.

Back
Top Bottom