Psikolojik Danışma Hattı

Users who are viewing this thread

Inanch-Bilge said:
En büyük sıkıntım, hissetme değil ama, öyleyim.

Peki neden böyle düşünüyorsun sana yardımcı olabilmem için biraz daha açık konuşman gerekli

Oo sağlam konu alırım bi dal.
Bende aşırı derecede kıskançlık var 3 senelik sevgilime karşı.Bi gıdım bile güvenmiyorum ama aşmam lazım.

Klasik şeyler işte , çirkinlik, yeteneksizlik vs. En azından kalabalık içinde rahatsız olmayacak kadar özgüvenimi toparlasam bana yeter.

OliverQueen~ said:
Bende aşırı derecede kıskançlık var 3 senelik sevgilime karşı.Bi gıdım bile güvenmiyorum ama aşmam lazım.
3 sene nasıl yürüdüyse öyle yürür takma kafana. :lol:

Ainulindalë said:
OliverQueen~ said:
300 den fazla ayrıldık.Günde 5 kere ayrıldığımız da oldu.Kıskanınca küfüre,hakarete bağlıyorum.Sonra terkediliyorum ve yaklaşık olarak 20-30 dakika sonra benden özür diliyor ama sıkıcı olmaya başladı artık  :lol:

Önce kendini sevmen ve kabullenmen gerek eğer bunları yapamam diyorsan başka bir tavsiye vereyim kendini başka biri gibi düşün toplum içinde

Inanch-Bilge said:
Klasik şeyler işte , çirkinlik, yeteneksizlik vs. En azından kalabalık içinde rahatsız olmayacak kadar özgüvenimi toparlasam bana yeter.
Her zaman kendinde kusur bulma... Kendinde olan avantajları gör ve gurur duy.
Psikolog tavsiyesi gibi oldu birazcık.  :oops:  :party:
Siz iletinizi yazarken 2 yeni ileti daha gönderildi.

Her uyuduğumda saçma sapan rüyalar görüyorum kesintisiz resmen yaşıyorum ve hatırlıyorum kurtulamıyorumda :sad:

Arada Allahla ağız dalaşına giriyorum yapacağın işi diyerekten , pek sevilecek bir yaratık değilim  :mrgreen: işte başkalarının ne düşündüğünü umursamamayı becerebilsem bi sıkıntı kalmayacak.

OliverQueen~ said:
Ainulindalë said:
OliverQueen~ said:
300 den fazla ayrıldık.Günde 5 kere ayrıldığımız da oldu.Kıskanınca küfüre,hakarete bağlıyorum.Sonra terkediliyorum ve yaklaşık olarak 20-30 dakika sonra benden özür diliyor ama sıkıcı olmaya başladı artık  :lol:
O senden özür diliyorsa seni seviyor. Sıkıcı olduysa biraz da sen onu terk et.  :ohdear:

Ben hayatımda hiç kimseyi takmam bir keresinde saçımı yeşile boyamıştım herkes tip tip baktı bana sokakta ama hiç umrumda olmadı ben kendimi beğendiğim sürece sorun yok sende kendini sevmeyi dene bu önemli

Tek bir şey bulabilsem sevip gurur duyabileceğim ona yapışıcam ama yok, kendimi sevmeyi geçtim artık tek derdim başkalarını umursamamayı öğrenebilmek.

Bence abartıyorsun ne insanlar var bir bilsen Tanzimat fermanına tazminat fermanı diyen arkadaşım bile oldu neden böyle diyorsun dediğimde de ben böyle biliyordum demişti  :mrgreen: :mrgreen: bu adam utanmıyor sen utanıyorsun

@Bilge Başkalarını umursamak senin için bir sorun boyutunda mı?
Yeni Ileti Şeysi
@kenterte, bak ya. İnanç bu pislik utanmıyor sen mi utanacaksın???

Keşke benim durumda o kadar basit olsaydı  :mrgreen: neyse zaten kararımı verdim ekonomik durum el verirse ilk fırsatta dağa yerleşicem  :grin:  @kenterte tabii ki  :oops: @fec paranoyak oluyo insan , sokakta gülen birini görüyorsun ilk aklına gelen acaba bana mı Gülüyor , öfkede ordan geliyor zaten.

"Gülerse gülsün bana ne." gibisinden düşünmeye çalışsan? Bir zaman sonra atlatabileceğin bir şey bence bu.

İşte onu bi türlü beceremiyorum sıkıntı o, özgüven eksi bakiyeye indiyse demekki  :mrgreen:

Back
Top Bottom