Prophesy of Pendor 3.9.3 Türkçe Çeviri (İPTAL)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Herhangi bir sıkıntı yok devam ediyoruz çevirmeye. Cevap vermedik çünkü konuda tarih yok diye belirtmiştim ama en hızlı şekilde yetiştirmeye çalışıyoruz.
Bro warsword conquestede çeviri yapar mısinız ya da banada öğretin nasıl yapılacağın MÇE Yapcaz dedi yarım bıraktılar w. Conquest 2 tane edition çıkardı bizimkiler hala ana sürümü çevirmediler

Bro warsword conquestede çeviri yapar mısinız ya da banada öğretin nasıl yapılacağın MÇE Yapcaz dedi yarım bıraktılar w. Conquest 2 tane edition çıkardı bizimkiler hala ana sürümü çevirmediler
sanırım çıkmayacak ne bu post taki modun çevirisi yapabildiler nede warsword u yapabildiler yani diyecek birşey yok bu açtıkları posta kendileri bile bakmıyordur en azından post a tekrar gelip arkadaşlar biz iptal ettik diyebilirdiler biliyorum çeviri yapmak kolay iş değil fakat insanlara bir duyuru yapıp sanki çiflik bank sahibi gibi ortadan kaybolmalarına da sahterkarlık denir daha başka birşey denmez

sanırım çıkmayacak ne bu post taki modun çevirisi yapabildiler nede warsword u yapabildiler yani diyecek birşey yok bu açtıkları posta kendileri bile bakmıyordur en azından post a tekrar gelip arkadaşlar biz iptal ettik diyebilirdiler biliyorum çeviri yapmak kolay iş değil fakat insanlara bir duyuru yapıp sanki çiflik bank sahibi gibi ortadan kaybolmalarına da sahterkarlık denir daha başka birşey denmez
Sahtekarlık mı denir? Para toplayıp, sözleşme yapıp da mı bıraktık çeviriyi? L'aigle modunun tek çevirisi var. Onu kim yapmış bir bak bakalım istersen. 2018'de açmışım konuyu. Normal bir insanın tahmin edebilmesi lazım 3 sene olmuş demek ki bırakmışlar diye. Gelip de 3 yıllık konuyu mu hortlatalım "arkadaşlar biz çeviriyi iptal ettik" diye? Yeni oyun çıktı üstüne, modu oynayan insan sayısı zaten iyice azaldı. Yeni satırları çevirmekten ibaret değil bu iş sadece. Yeni eklenenleri çevirirken hepsini en baştan çevirmen gerekiyor. Ayrıca üstteki arkadaş MÇE'den bahsetmiş, bizim MÇE ile bir alakamız da yok. Zaten Warsword modunu çevireceğimi ben hiç iddia etmedim. 2 kişi üniversitede öğrenciyken L'aigle modunu çevirdik. Şimdi baktım toplamda 11 bin kez indirilmiş L'aigle çevirisi. Binlerce arkadaşımız rahatça oynasın diye günlerce, saatlerce "gönüllü olarak" çevirdik bu modu. Sonra Prophesy of Pendor çevirisine başladım tek başıma. Çeviremedim haliyle. 3 sene geçti aradan, mezun olup işe girdik. Gelip de yıllar önce çıkan, az sayıda insanın oynadığı bir modu çeviremem artık. Daha da boş yapılmasın diye başlığı değiştiriyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom