Profesyonel Güreş

Users who are viewing this thread

Yarın pazarı pazartesiye bağlayan gece Royal Rumble 2018 var. Randy babamız 3x RR winnerlığa yürüyor. Güreşçilerinizi saklayın, Apex Predator yargı dağıtmaya geliyor

images

Adam benden bile yakışıklı

Bu adam evli 3 tane mi ne çocuğu var, kendisinin ve eşinin instagramı hep birlikte fotoğrafları ile dolu. Para, ev, araba gırla zaten. Bu hayatı yaşıyor Randy reis.

rr18 spoiler
REZALET'ten son anda yırttık. Gönlüm Ziggler'dan, aklım Balor'dan yana olsa da Nakamura'da her türlü ikinci tercihim olurdu. Şovun geri kalanı zerre umurumda değil. İyi geceler.

Veteranlar yargı dağıtmış. Bence de öyle. Haddini bilecek herkes. Adamlar toplam 31 ana kemer ediyor.  Cenayla Randy'i yan yana gördüğüm zaman fena gaza geliyorum. Survivor Series'de Strowman'a karşı birlikte saldırdıkları an da çok güzeldi. Şuanda şirketteki en değerli 2 isim.

Ben de sevmem ikisini ama sonuçta Cena'nın bir emeği var bunca sene. Saygıyı hak ediyor. Randy ile olan feudları, birlikte yaptıkları çok güzel zamanlardı. Bu karede o zamanlara selam çakmışlar. Cena ve Orton ikiside sevelim sevmeyelim, şuan bu adamlar kadar efsane güreşçi var mı? 2 yılda bir gelen Undertaker ve senede 1 gösteri maçına çıkan HHH demezsen iyi olur.  :smile:

Yetenek açısından her ikisinden de iyi olan 100 isim sayabilirim sana kafadan. Onun haricinde şunu söyleyeyim, egoları yüzünden WWE tarihin en iyi invasion senaryolarından birisi olan Nexus senaryosunu berbat etmesinden sonra Cena'nın emektarlığına olan saygımı kaybettim. Genç yetenek katili olmaya başladı iyice.

Şuan zaten WWE kim daha fazla havada uçabilir yarışmasına döndü, yetenek dediğin oysa. New erada yetenek gördüğüm 2 isim var benim: AJ Styles ve Seth Rollins. Cena için dediğin doğru. Ama Randy hangi gencin kariyerini bitirdi Allah aşkına? Aksine bir sıçrama tahtası gibi momentum kazandırmak için kepaze ediliyor 2 senedir millete. Daha 37 yaşında ama Randy'i bitirdiler. Randy yetenksiz bir isim değil valla haksızlık etme. Sorunu kendini geliştirmemesi. Yoksa move seti Cena, Lesnar gibi 2 3 hareketten ibaret değil. Bakalım göreceğiz, Cena neyse ama Randy için hala uzun bir yol var.

Nexus konusunda da, Randy Orton ve Punk'ın efsane feudunda ben çok eğlenmiştim. O projenin ömrü o kadardı bence ve son zamanlarında da çok sıkmaya başlamıştı beni zaten.

Genç yetenek katili olarak söylediğim isim zaten Cena'ydı. Diğer bakımdan sadece uçup kaçmak değil, moveset genişliği, çeviklik, hareket satma vs. yetenek olarak adlandırılabilir ve bu bakımdan Finn Balor, Seth Rollins, Shinsuke Nakamura, Drew McIntyre, Dolph Ziggler, Aleister Black, AJ Styles, Kevin Owens, Sami Zayn vesaire aklıma direk gelen isimler.

Nakamura mı? Saçma sapan hareketler dışında ne yapıyor da Cena'yla Orton'un önüne koydun yaw. Hadi Cesaro desen neyse. Bir de sana bir sorum olacak, Randy Orton hakkındaki görüşlerini merak ettim. Neler düşünüyorsun hakkında?

Nakamura japon güreşinin temsilcisi bilirsin, hoşuma giden bir şey bu strong style olayı. Ve en iyilerinden birisi de kuşkusuz Nakamura.

Randy WWE eski jenerasyondan sayılabilecek tayfada en sevdiğim 3 isimden birisi. Dolph Ziggler, Randy Orton ve aktif olarak güreşmese de CM Punk'ı çok seviyorum. Randy'nin karakteriyle inanılmaz uyuştuğunu, iyi mikrofonu olduğunu ve ring için sıkmadığını söyleyebilirim rahatlıkla. Fakat Randy'i sevmemdeki sebep tüm bunlar değil, Bray Wyatt, Daniel Bryan gibi isimlerin yükselmesine engel olmaması; hatta bildiğim kadarıyla destek olması. WWE'de bulunan her isim bu karakteri göstermeli bence. Bu bir bayrak yarışı ve devir sırası geldiğinde bunun farkına varıp köşeye çekilmek çok önemli. Hala WWE'nin en büyük figürlerinden birisi ancak yavaştan mid-card kemerlerine geçmesi doğru geliyor bana.

Zaten büyük bir ihtimal USC'ye oynar WM34'de. Ama ana kemerden tamamen elini çekmesi doğru olmaz bence. Yıllardır şirkette de olsa, çok genç başlaması sayesinde hala yaşı iyi bence. 37 yaş yaşlı sayılmaz bu rosterda. Belki artık yüzü eskimiş olabilir ama emekliliğine kadar en az 3 kere daha ana kemer almalı bence. Cena 16 kemer almışken ve daha da alır o hayvan, Randy'nin 13'te kalması kötü olur.

Back
Top Bottom