Profesyonel Güreş

Users who are viewing this thread

Tabi Randy Orton'ın böylesine bir maça hazırlanması için en azından 5-6 ay falan ortalarda olmayıp efsane bir dönüş yapması falan gerekirdi. Keşke olsa yav.

E yani Cena'ya bundan 2-3 yıl önce olsa yeteneksiz falan derdik, aldığı pushu hak etmiyor derdik ama Cena, özellikle USC iken yaptığı Open Challange döneminden itibaren kendini 4-5 katına çıkardı. İşini tutkuyla yapıyor ve çok çalışkan bir insan. Ancak Orton geldiğinden beridir "her gün biraz daha değişik RKO" yapmaktan başka bir gelişme gösteremedi. Bu da Cena'yı hala WWE için bulunmaz hint kumaşı yapıyor.

OHH said:
Tiags Luvianne Versorium said:
Arkadaşlar Cef Hardi ölmüş Andır Teykır'ın da kardeşini vurmuşlar.
Ayrıca dövüşlerin gerçek olmadığını ileri sürenlere adamların birbirlerinin üstüne atladığını hatırlatmak isterim. Ne demek gerçek değil?!
!

?
OHH said:
Arkadaş kendini Cem Yılmaz falan sanıyor da, arada böyle gelip küçük küçük şakalar, komiklikler yapıyor. Ölü takliti yapın siz en iyisi.

Bu kadar kasıyorsunuz ya, gerek yok. Ortamı fazla büyütüyorsunuz, kimsenin haklarını ihlal etmeden gönlünüzce eğlenin. Bir eğlence ortamı burası sonuçta.

Aslında yetenek olarak Randy daha önde bence. Zaten debutlarını yaptıklarında Randy şirketin gelecekti yüzü olarak gösteriliyordu ama seyircilerin etkisi sayesinde Cena şimdi ki halinde. Yani Cena her zaman babyface halk kahramanı karakterini oynarken, Randy insanların nefret ettiği, sinsi ve legend killer gimmickli bir adamdı sonuçta. Seyirci desteğini arkasına alan Cena yürüdü gitti ama yine de farkı pek açamadı. Randy daha iyi dedim çünkü oynadığı karakteri insanlara o kadar iyi yansıtıyor ki, gelmiş geçmiş en iyi heel güreşçi bence. Ringte geçirdiği sinir krizleri falan,  ayrıca güreş stilini de her dönem değiştirmek zorunda kalıyor. Çoğu hareketi kariyer bitiren hareketler olduğu için zamanla şirket tarafından yasaklandı ama yine de suan en zengin hareket yelpazesi olan güreşçilerden biri. Kendini tekrar ediyor diyoruz da, Cena'nın da son 10 yılda yaptığı tek şey genelde butün maç dayak yiyip son anlarda move setini yapıp maçı almak. Randy'den tek üstün yanı aldıgı cheer bence.

Tiags Luvianne Versorium said:
Flaming sultanı gelmiş yine. Affınıza sığınıyorum yapmam bir daha şaka maka.

Yok estağfurullah şaka yap tabii ki. Sadece önce bir düşün, eğer sana komik geliyorsa yaptığın şaka, o zaman ikinci kere düşün ve yapma o şakayı.

Ya sarı dev sarı dev diye bağırarak izlerken koltuktan koltuğa atlardım....

Bu sporu yapabileceğimiz bir yer var mı acaba ? Ya da halısaha kiralar gibi ring kiralıyabiliyor muyuz ?  Kuzenlerle az güreşmezdik  :lol:

Yapılan dövüşün gerçek olup olmadığı hakkında tartıştığımız, camide halıyı bol bulup güreştiğimiz zamanları özledim. Bende feci john cena hayranıydım onun giydiği gibi kot şortlar giyerdim. Hala da favorim o.

Ulan Hint piyasasına girmek istiyorsanız WWE Indian Championship falan çıkarsaydınız ***. Ne bok yemeye şu kemeri tutuyorsunuz Jinder Mahal'de?

Benim anlamadığım, bu nasıl bir iştir? Kariyerinde yüzlerce inanılmaz finisherları kick outlamış, dönülmez denilen yerlerden dönmüş bir adamı tek finisherımsı bir şeyle tuş ettirmek hangi senaristin aklıydı? Bu adamı da new era saçmalığına harcıyorsanız, demek ki imkansız diye bir şey yok bu dünyada. Tek kahpe bizans değilmiş. Yine yeni yeniden, The Viper is back! Ulan.

Spartaküs said:
Brock Lesnar tekrardan UFC'ye dönüyor ve rakibi LHW sikletin efsane dövüşçüsü Jon Jones olacak.

Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Sadece bir meydan okuma diye biliyorum, Lesnar'dan bir ses çıkmadı henüz. Mark Hunt karşısında doping kullanması sonrası UFC hayranlarının gözünden düştü, pek ses getirmez bence Lesnar şu aşamada.

Ronda Rousey ise WWE'ye debut yapabilir önümüzdeki günlerde.

Dövüş imzalanmış diye biliyorum. Hatta dövüş için afişler yapılmış durumda.

Ronda'ya gelirsek UFC'de son maçlarını kaybettiği için iyice gözden düştü. Büyük ihtimal WWE'ye katılıp orada kariyer yapar.

Brock Lesnar'ın zaten WWE'den uzaklaşması lazımdı, iyi oldu. Şimdi acilen Randy Orton'a Universal C. verilip tekrar kazandırılması gerek. Adam harcandı be.

Back
Top Bottom