Politik İdeolojiniz Nedir? Öğrenin! MkII

ÖNCELİKLE KONUYU OKUYUN! Anketi yaptıktan sonraki sonucunuz ağırlıklı olarak hangisi? (Oyunuzu değiş

• Sol-Otoriteryen (-,+)

Votes: 35 22.2%
  • Sol-Liberteryan (-,-)

Votes: 78 49.4%
  • Sağ-Otoriteryen (+,+)

Votes: 27 17.1%
  • Sağ-Liberteryan (+,-)

Votes: 18 11.4%

• Total voters
    158

Users who are viewing this thread

Your Political Compass

Economic Left/Right: -3.88
Social Libertarian/Authoritarian: -0.87

axeswithnames.gif

bothaxes.gif

leftright.png

chart

Fazla thrash metalin  zararı mı nedir ne zaman bu testi tekrar etsem anarko sosyalizme  daha da yakın çıkıyor. :lol: Geçen de sendikalist  çıkmıştım.

Birkaç soruyu anlayamadım, sonucu ne kadar etkilemişlerdir emin değilim. Devletçilik çıktı bana da. :smile:

Economic Left/Right: -4.38
Social Libertarian/Authoritarian: 2.31

chart

Cioss Julius U.X. said:
Tam benimlesin o zaman Barış. :grin:

Aynen öyle. Konuya bakarken senin sonucun dikkatimi çekmişti, ardından anketi doldurup kendi sonucumu gördüğümde benimde aklıma gelen ilk şey seninkiyle aynı olduğuydu. İyiymiş yaa. :grin:

Economic left right: -2.5
Social Libertarian/Authoritarian: -0.31

Birkaç ay önce kendim yapmıştım, iki kare sağa yarım kare yukarı kaymışım.
Sosyal demokrat oluyorum yani.

chart
İşçi haklarından şu an için pek dert yanan biri değilim, uzun vadeli refahın,gelişimin AR-GE ve sanayileşme ile geleceğine inanıyorum.Elitist ve militarist yönetim görüşünü savunuyorum.Sonucun böyle çıkması ilginç.

Yok sen gerçekten ideoloji karmaşası yaşıyorsun. Şu sonuca rağmen kendine milliyetçiyim, ırkçıyım gibi yakıştırmalar yapıyor olman içler acısı. Bir ara Teamspeak sohbet kanalımıza gel bunların üzerinde tartışalım.

TRCY_Maresal said:
Herkes böyle diyor. Ama beni bilen bilir; yola bir kere çıkılır. Artık yolumdan dönmem
Gittiğin yol, yol değil ben diyeyim de. Burada sana gıcıklık olsun diye laf eden yok. Böyle devam edersen başına çok bela alırsın. Askerde dayak yersin. Hayatta hep kazık atarlar.

TRCY_Maresal said:
Cioss Julius U.X. said:
TRCY_Maresal said:
Herkes böyle diyor. Ama beni bilen bilir; yola bir kere çıkılır. Artık yolumdan dönmem
Gittiğin yol, yol değil ben diyeyim de. Burada sana gıcıklık olsun diye laf eden yok. Böyle devam edersen başına çok bela alırsın. Askerde dayak yersin. Hayatta hep kazık atarlar.

Farkındayım. Ve planımı uygularsam bana kazık atmak şöyle dursun; kendilerine bile kazık atamazlar.

Evet aşırı iddialı oldu. Siz isterseniz "delidir, geçer gider" deyin
Bu kafaya ulaşmak için özel bir şeyler kullanıyor musun?

Planı da muhtemelen askeri liseye girmek falan olur heralde. Bu yaşlarda popüler çünkü. Askeri liseye her giren Kenan Evren olup darbe yapıyor ya. :lol:

Back
Top Bottom