Polish forum

Users who are viewing this thread

Tak wcześnie w EA nawet nie będzie dedykowanych serwerów a co dopiero kolejne tryby w mp
Tak, customowe servery to niewiadoma. Z jednej strony, jak siege okaże się stabilny, to mogą się pojawić w kilku następnych patchach.
Z drugiej jednak, tempo w jakim TW dodawało feature'y do bety było żałosne, może w EA coś się zmieni, ale nie zdziwiliby mnie, gdyby wyskoczyli z gadką typu "dedyki dopiero na właściwą premierę".
 
;0
A co chciałbyś uwskuteczniać? Mógłbym pod względem graficznym trochę pomóc. :smile:
Głównie chciałbym zacząć jakkolwiek z modingiem i wypadło na BL. Sam jestem grafikiem, chciałbym pierw zacząć od czegoś małego żeby się oswoić z tym wszystkim ^^
Btw. na tawernie macie dział moderski? Próbowałem założyć konto ale nie otrzymuje żadnego maila z potwierdzeniem [*]
 
Tak TFW ma dział moderski, wysłałem Ci na PW link do działu i profilu Steam administratora, jak będziesz cokolwiek potrzebował graficznego to pisz, zaczynam też z programowaniem poza "językami webbowymi" za niedługo skoczę zobaczyć co i jak z pythonem, i próbuję coś z 3d artem ale to dopiero jak dojdzie do mnie nowa jednostka.
 
A i jeżeli powstanie polskie sub-forum, to na nim na pewno też będzie kącik moderski.
Będzie.

Ostatni dzień do premiery Early Access. Przypominam, że na grupie steam "Bannerlord Polska [PL]" trwa konkurs na darmową kopię gry.
Wyniki 05.04.
Z tymi, którzy kupują grę jutro, w dniu premiery, od 22 zapraszam na "wspólne granie" w polskim gronie, zarówno osoby zaprawione w bojach bety jak i wczesno-dostępowych nowicjuszy.
Adres teamspeak: cubegaming.de
kanał "Baldwin's Inn"
W planach siege, ewentualnie skirmish na kilka grup, gdyby siege nie wyrabiał
 
Chwile mnie tu nie było, bo się za bardzo wciągnąłem.
Jak wrażenia? Single na plus, choć mało contentu. W 20 godzin na realisticu podbita cała mapa.
Multi - jak dla kogoś kto grał w betę... zawód. Poza niestabilnymi siege nie ma NIC nowego.

Miejmy nadzieję, że dedykowane servery zostaną niedługo udostępnione.
 
Single ma duży potencjał, ale brakuje rozwiniętych mechanik i sporo place holderów. Trochę popracować nad optymalizacją też trzeba. Cieszą mnie dużo większe bitwy niż w Warbandzie, które o dziwo całkiem dobrze działają. Multi sporo problemów z balansem frakcji i stabilnością serwerów.
 
Single ma duży potencjał, ale brakuje rozwiniętych mechanik i sporo place holderów. Trochę popracować nad optymalizacją też trzeba. Cieszą mnie dużo większe bitwy niż w Warbandzie, które o dziwo całkiem dobrze działają. Multi sporo problemów z balansem frakcji i stabilnością serwerów.
Wiadomo, że jest mniej nowych mechanik, ale póki co to wersja przedwczesna i mam nadzieję, że finalnie mnie nie zawiodą :smile: liczę na coś więcej niż na M&B Warband v2, a co do optymalizacji to rzeczywiście na dzień dzisiejszy wygląda tragicznie ;/ 45% pamięci i 99% karty oraz 35% procka mi zżera, fakt faktem karty graficznej nie mam najnowszej, ale mam nadzieję, że ogarną to w późniejszej fazie żeby się przyjemnie grało chociaż na tych średnich :smile: bo póki co to postacie na B wysokich i tekstury Wysokie reszta niskie.. Co do projektu Bannerlord Polska to cieszy taki fakt, że chłopaki robią fanowskie spolszczenie :> zawsze dla kogoś kto nie jest tak dobry z językiem Angielskim może to ułatwić rozgrywkę bądź zachęcić :smile:
 
Last edited:
Co do projektu Bannerlord Polska to cieszy taki fakt, że chłopaki robią fanowskie spolszczenie :> zawsze dla kogoś kto nie jest tak dobry z językiem Angielskim może to ułatwić rozgrywkę bądź zachęcić :smile:
Dla sprostowania, Bannerlord Polska to inicjatywa skupiająca się wokół servera siege, o tej samej nazwie, który powstanie dla polskiej społeczności. Polski Bannerlord to nazwa projektu ekipy, która stworzyła spolszczenie i nie są to pokrewne twory.
 
Dla sprostowania, Bannerlord Polska to inicjatywa skupiająca się wokół servera siege, o tej samej nazwie, który powstanie dla polskiej społeczności. Polski Bannerlord to nazwa projektu ekipy, która stworzyła spolszczenie i nie są to pokrewne twory.
Jak wygląda ta cała sytuacja z tym serwere multiplayer? tam są bitwy? tak jak na MP czy mapa kampanii?
 
Back
Top Bottom