Polish forum

Users who are viewing this thread

A może kilku polaków byłoby zainteresowanych takim czymś? Jeżeli byłoby parę osób narodowości polskiej w takim dev/mod teamie znacznie szybciej by powstała frakcja Xsięstwa, a nie tak jak na NW, nigdy.
 
Jeśli czyta to jakiś turecki moderator - dziękuje! Miałem dla was nie podać ręki gdybyśmy się spotkali na mistrzostwach galaktyki w bannerlordzie, no ale daliście cdkeya - dzięki.
 
Mniej niż 20 dni do premiery gry. Część osób przeglądająca ten wątek, może nie wiedzieć, że powstała inicjatywa Bannerlord Polska (https://steamcommunity.com/groups/bannerlordpolska), w ramach której pojawi się duży, polski server siege, o tej samej nazwie. (tak szybko jak będzie to możliwe). Stąd moje pytanie do was, jakie feature'y potencjalnie (bo nie wiemy co będzie możliwe do zrobienia, a co nie) chcielibyście zobaczyć na serverze w trybie oblężenie? Jakieś konkretne mechaniki? Może na Warbandzie, na którymś z waszych ulubionych serverów zastosowano coś, co chcielibyście zobaczyć na polskim serverze? Dajcie znać.
tak poproszę żeby można było uciąć głowę i wystrzelić ją katapultą
 
Tej, ale zbieg okoliczności. xD wchodzę na główną stronę, myślę sobie - przydałoby się polskie forum, rzucam okiem a tutaj "Polish forum - moment ago"
 
Back
Top Bottom