Pirates mod hata veriyor

Users who are viewing this thread

kagan_z

Banned
Pirates modu güzelce yüklesim 0.808 benim uyuyo tam yükleniyo ama hata veriyo  :cry: Bir çözümü varmı

pirates modu .751 içindir bu yüzden hata verir hep daha tam değil .808 versiyonu muhtemelen cannot find beard_f gibi bişeydir

Berkepolat said:
pirates modu .751 içindir bu yüzden hata verir hep daha tam değil .808 versiyonu muhtemelen cannot find beard_f gibi bişeydir

Verdiğin bilgi için sagol işte o hatayı veriyo  :grin:

birde .751 versiyonunu indirip kurmayı dene bende garip ama öle birşey kurduktan sonra çalıştı ama deniz savaşında kapanıyordu hatadan:grin:

Ben bunun cevabını verdiğimi sanıyorum, hatta yanlış hatırlamıyorsam knight da senin aynı soruyu sorduğum başka bir konu başlığında cevapladı problemi.

Açık olmayan bir şey mi var? Daha kaç kere "uyumsuz versiyon" dememiz gerekiyor? Ve daha kaç kişinin aynı soruyu sorması gerekiyor?

İşin kötüsü bazen bir kişi gidip 10 tane threadde aynı soruyu soruyor (yarısı da kendi başlattığı threadler).

Tamam sinirlenmene gerek yok Ativan.Soğuk kanlı olalım...İnsanlar gören kör ise bu bizim suçumuz değil.Sinirlenecek o kadar çok şey varki...
Dışarda kapkaç yapılıyor,seçim arabaları gürültü kirliliği yapıyor,insanlar öldürülüyor,camilerhavaya uçuruluyor,insanların haklarına tecavüz ediliyor.Biyolojik olarak sadece biz dinliyoruz aslında...hatta sende bende neden hala raha ile uğraştığımızı bilmiyorum.10 kere cevap verilen bir soruyu hala üstelemek çok kolay oluyor.Bu sayede günde 5 post kasıyoır,fena mı?
Ve üstelik yaptığının zekice olduğunu düşünüyor.Ellerindeki kalavye bile ona sanal geliyor.Kendini bir forumda değilde,atari salonunda sanıyor...

Yok sinirli değilim ama biraz ciddi cevap almaları gerektiğini düşündüm. Biz de robot gibi her sorana aynı şeyi tekrar eden adamlar değiliz, işimiz gücümüz var ve açıkçası forumdaki takip ettiğim konuların her birinde aynı adamlardan aynı soruları görünce canım sıkılıyor.

Bunu burada dile getirmemin nedeni de o konuların daha fazla tartışma yerine dönmesini istememem.

Zaten Türkçe Forum'un post sayısına etki eden tek yeri olduğundan olsa gerek, Mod Geliştirme kısmı da birkaç uyanığın saçma sapan post kasışlarıyla dolup taşıyor. Kim takacaksa onların recruit olup olmadığını...

Master Ronin said:
valla bunun için ne yazık ki yeni üye alımını durdurmaları gerekir ancak
Niye durdursunlar ki? Ne yaparsak yapalım "cevap alma uzmanı" üyeler gelecek. Bunu engellemenin yolu yok

Back
Top Bottom