Pimp My Gun/Kendi Silahını Yarat

Users who are viewing this thread

twtde gördüm ve çok eğlenceli bir site olduğu için paylaşmak istedim

http://pimpmygun.doctornoob.com/app.html

buda benim ki

PS-1/ABK yı taktim etmekten gurur duyarım!!!! ağır muharebe silahı olmak la birlikte bir kuş tüyü kadar hafif ama bir havan topu kadar etkili bir topa sahip ayrıca 2000 metre menzile sahip olup susturucu takılma özelliğinde vardır, o çalışırken duyacağınız tek ses mermi kovalarının yere çarparken çıkardıkları ses, ayarlanabilir ve amortisörlü dipciğiyle benzerlei arasındaki en az geri tepme yapan silahtır, dürbünüyle en uzaktaki hedefi bile alnının ortasından vurabilirsiniz

ps1abk.png

lazer kısmı sadece kullanılabilir olduğunu gösterir top çıkarılıp yerine o takılıyor

vaaay bu da benimki:

Anonim. Sniper tüfeği.
betonu dahil parçalayabilen 3000 metre menzilli yere kurulabilir. dipçiği nefes almanın sarsıntılarıyla sarsılmayacak ekilde tasarlanmıştır. lazer desteği sayesinde daha yakın mesafeleri daha rahat bulabilirsiniz.ve thermal gözlük desteği vardır.
34y41mv.jpg

nasıllll??  :wink:

otomatik/dürbünlü/sniper ak47 /alttakide roket atar  :grin:

silahın ismi= keleş fırtınası  :lol:

myweaponov.jpg

----------------------
edit:  Buda bir zamanlar glock tu  :smile:

myweapon1q.jpg

tepede foto resmi varya
oradan bilgisyara indirip tinypicden falan koyarsın.

Artık model arayanlar bolca kullanıp,fantastik itemler yapsın M&B'ye :wink: Fantastik derken Keleş Fırtanası kadar olmasına da gerek yok :grin:

Savaş Fırtınası(Fantastik isim ama bakmayın)

3 Tane falan gözün varsa ateş edebilirsin.Ama iyi oturdu parçalar...

Abartı yapmak istemedim.Ama sonra oda gelecek :grin: .

Adı:Garibin rüyası. :grin:

HTKM 311 yani kısaca garibin rüyası :grin: etkili bir tüfektir.Htkm 311 hafif ve geri tepmesi yok denecek kadar az olan bi silahtır.Bombaatar eklenebilir ama silahın bir dezavantaşı ise susturucu takılmamasıdır.Fazla ses çıkarmaz ama HTKM 311 yani garibin rüyası :grin: iyi bir silahtır .

34y8v3d.jpg

Ürünün ismi>>> Layzırrrr Pompp

Paslanmaz kir tutmazz!!!
Bulaşık makinesinde yıkanabilir..
Yeni Model lazerli Pompalı :Üretici } Polite Robber A.Ş Ltdi şti ....sffwasfr....
myweapon3f.jpg

Back
Top Bottom