WB Persistent World Mod Üretim Rehberi

Users who are viewing this thread

Resimler çöp ama anlatım güzel özellikle şarap ve bira yapımı çok işime yarayacak yalnız balıkçılık sistemi biraz değişti galiba veya emin değilim... :grin:

balık tutmayı çözemedim eskiden fishing neti sallıyınca düşerdi şimdi nasıl bulamadım fishing neti koyuyorum denize ama bir şey gelmiyor, sallıyorum gene gelmiyo

Aegon97 said:
balık tutmayı çözemedim eskiden fishing neti sallıyınca düşerdi şimdi nasıl bulamadım fishing neti koyuyorum denize ama bir şey gelmiyor, sallıyorum gene gelmiyo
Fishing net'i suya koyma salla suda sonra dalga tarzı birşey oluşuyor o anda oraya doğru yaptığında balık geliyor, en azından bende öyle oluyor.

Aegon97 said:

Sadece bazı sularda balık olur, balık tutabileceğin bir yer bulduğun zaman balık ağını suya koy eğer uzun süre almassan balık ağı kaybolur o yüzden arada tekrar eline alıp bırak.

Mesela ben malzemeleri topladım ama ben kılıcı satmak istemiyorum kılıcı kendime nasıl yapabilirim smelt metalmi yapcaz.

Back
Top Bottom