Perk sorunu - Roguery son perk çalışmıyor

Users who are viewing this thread

Tenken

Recruit
➤ Perklerin kontrol edilip oyuna etkilerinin tek tek gözden geçirilip düzeltilmesi gerektiğini düşünüyorum.
➤ Taleworlds gerçekten sorunlara müdahale etmek ve çözüm bulmak konusunda elinden geldiğince hızlı ve etkili çalışıyor. Hele ki şu içinde bulunduğumuz şartlarda oyunun erken erişim şeklinde çıkarılması ve üst üste gelen patchler bunun açık göstergesi.
➤ Perklerin bu patch ve güncelleme sürecinde öncelik alması gerektiğini belirtmemin sebebi ise gamplaye direk etki eden pek çok faktörü içinde bulunduruyor olması.
➤ Redditte pek çok insan perkler hakkında bazılarının işe yaramadıkları veya buglu oldukları, çalışmadıkları hakkında görüş paylaşıyorlar. Benim kendi deneyimimde ise Roguery son seviye olduğunda Bandit recruit perki çalışmadı. Bu perk mi çalışmıyor yoksa direk recruit için gerekli olan diyaloğu oyuna mı eklemediler bilmiyorum ama bu konu ile ilgilenilmesi gerektiğini düşünüyorum. Başka bir arkadaş Leadership son perki factiona katılınca çalışmıyor dedi. Bunun gibi durumların bazı durumlara kıyasla bir parça daha fazla oyun zevkini baltaladığını düşünüyorum.
➤ Bazı arkadaşların yaşadığı optimizasyon sorunları ile beraber şu an en önemli sorunlardan birinin bu olduğunu düşünüyorum.
➤Perkler ile ilgili başka başlıklar da gördüm lakin bir postta ben atmak istedim, eğer sizin de benzer perkler ile ilgili görüşleriniz varsa bu postun altında paylaşırsanız neyin çalışıp çalışmadığını bilgi paylaşımı ile daha net tespit edebiliriz diye düşünüyorum.
♠ Uçanbiblo'nun İngilizce forumda benzer bir posta verdiği cevapları okudum lakin durum aynı, dediği gibi durum umutsuzsa arada sırada anca looterlar ordunuza katılıyor ama bu perk açmadan da olan bir durum. Arttırılmasına rağmen esirlerden Bandit devşirmek ve yönetmek neredeyse hiç Roguery puanı getirmiyor ancak esir satarak güzel puan geliyor ayrıca esirleri kendimiz satınca Roguery puan geliyor ama otomatik menüden satınca gelmiyor. Ben perk ile birlikte Viking Conquestte ruffian ya da vikingr kiraladığımız gibi direk karşılaşma üzerine diyalog ile para verip Banditleri orduya alabileceğimizi düşünmüştüm.

Teşekkürler.

Back
Top Bottom