Pazartesi Yeni Güncelleme

Users who are viewing this thread

Middovah

Sergeant at Arms
WB
u30as.jpg

Hadi bakalım, yeni güncelleme geliyor, ama acaba sadece 1.4.2 mi full sürüme geçecek 1.4.3 beta gelmeyecek mi?

Makaveli23

Knight at Arms
Yenilik bakımından çok bir şey beklemenizi tavsiye etmiyorum. Bu konuda açıklama da gelmişti. Ben daha çok betaya gelecek güncellemeyi merak ediyorum.

ozzy1903x

Recruit
güncellemeden tek temennim crash hatası veren oyunumu açması 1.2.1 güncellemesinde almıştım 1 kere oynamışlığım yok.

Zenci Musa

Veteran
Valla ben 1.4.1'de başladım oyuna de yaklaşık 700 gündür oynuyorum 1 kere crash aldım hikayede bir de özel savaşta 500 kuzait atlı 500 imparatorluk atlı yaparken multide tam hatırlamıyorum aldım mı almadım mı fazla oynamadım zaten multi ama fena değilimdir :smile:

Middovah

Sergeant at Arms
WB
1.4.3 betasinin geleceğini zannetmiyorum, çünkü haftaya 1.4.3 hakkında konuşuruz diyor.
Hmmm evet, büyük ihtimalle öyle olur.
güncellemeden tek temennim crash hatası veren oyunumu açması 1.2.1 güncellemesinde almıştım 1 kere oynamışlığım yok.
Oyunu silip yeniden yüklemeyi, driver güncellemeyi veya Steam'den oyunun dosyalarını güncellemeyi denedin mi?

boruto

Regular
hocam ben de 1.4.1 de başladım 2bin gün oldu oyunda şimdi kimle savaşa girersen crash yiyorum oyunda sadece savaş vardı başka hiçbir içerik yoktu boş bidon gibi oyundu şimdi o da yok

Multiplayerı'ı adam etsinler başka temennim yok benim şimdilik. Birkaç gündür 2vs2 falan atıyoruz adamlarla...

ozzy1903x

Recruit
Hmmm evet, büyük ihtimalle öyle olur.

Oyunu silip yeniden yüklemeyi, driver güncellemeyi veya Steam'den oyunun dosyalarını güncellemeyi denedin mi?

Oyunu Epic Games üzerinden aldım driverlar ve windows güncel internetim kötü olduğundan tekrar silip yüklemek istemedim ama başka çarem olmadığı için sildim şuan yükleniyor.

Middovah

Sergeant at Arms
WB
Oyunu Epic Games üzerinden aldım driverlar ve windows güncel internetim kötü olduğundan tekrar silip yüklemek istemedim ama başka çarem olmadığı için sildim şuan yükleniyor.
Epic Games'de de dosya doğrulama var dostum silip yeniden kurmak da büyük ihtimalle sorunu çözer ama...

Allah rızası için yoldaşa ordu kurdurtuyorum fakat krallıkta olmadığım için veya krallığım olmadığı için(toprak sahibi değilseniz krallık oluşturamıyorsunuz) yoldaşınızı yanınıza alıp ordu kuramıyorsunuz veya yoldaşınızın ordusunu hiçbir şekilde yönetemiyorsunuz aşırı sinirimi bozan bi olay. ordunuz 200'ün altındaysa cidden kuşatmalar zorlayıcı oluyor.

ozzy1903x

Recruit
Epic Games'de de dosya doğrulama var dostum silip yeniden kurmak da büyük ihtimalle sorunu çözer ama...

Hala aynı herşeyi yaptım ama oynayamıyorum neyse kyk bursumdan verdiğim para Talewordsun gelişimine katkı sağlasın oynayamadık ama olsun...

Top Bottom