Resolved Oyunun hiçbir türlü tepki vermeme sorunu

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.6
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

bakugan

Recruit
Oyunu ilk çıktığı zaman aldığımda hiçbir sıkıntı yoktu fakat bi süre sonra tekrar indirdiğimde oyun açılmıyor . Sadece launcher açılıyor ve oynaya tıkladığımda ne hata veriyor ne bir bildirim veriyor yeni güncelleme ile düzeltirler dedim fakat olmadı internetteki her yolu denedim olmadı lütfen yardımcı olabilirseniz çok mutlu olrum. Şimdi den teşekkür ederim .

destek olduğunuz için çok teşekürler şuan oyunu oynayalbiliyorum allah razı olsun yemin ediyorum kanser olucam ya

Anladığım kadarıyla benim gibi oyunu başlarda oynayıp, silip sonra tekrar yükleyen çoğu kişi yaşamış. Save dosyalarıyla alakalı bir durum olduğunu zannediyorum. Çözüm çok basit. Steam'i kapatın. Kullanıcı klasöründeki belgelere girip(C:\Kullanıcılar\kullanıcıadı\OneDrive\Belgeler) Mount and Blade II Bannerlord klasörünü tamamen silin. Oyunun kapalı olduğundan emin olun ve klasörü ne olur ne olmaz yedeklemenizi öneririm. Daha sonra oyuna girmek için steami açtığınızda kısa bir süre oyun tekrar o dosyayı oluşturuyor ve sorunsuz çalışmaya başlıyor. Ben sorunumu böyle hallettim umarım herkes için ortak bir çözüm olur.

çok teşekkür ederim oyun açıldı kendimi bir tık aptal gibi hissettim çok basitmiş aslında tekrar teşekkür ederim. :grin:

Back
Top Bottom