Oyunun Açılmadan Kapanması

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Camthalion

Grandmaster Knight
Arkadaşlar oyunu açıyorum. İlk videoyu ESC'ye basarak geçiyorum. Sonra oyun kapanıyor Hata Raporu çıkıyor. Bir yardım edin lütfen  :roll:  :roll:  :roll:

Arkadaşlar lütfen ya sabahtan beridir giremiyorum oyuna çatlıcam artık. Araştırdım. Ancak hiçkimse çözüm yazmamış. Lütfen biliyosanız yardım edin.

hüseyin_emre said:
Arkadaşlar lütfen ya sabahtan beridir giremiyorum oyuna çatlıcam artık. Araştırdım. Ancak hiçkimse çözüm yazmamış. Lütfen biliyosanız yardım edin.

Aynı sorun bendede var . Oyunu açıyorum , videoyu geçiyorum . Ekran kararıyor sonra hata raporu verip atıyor .

bende de oluyordu ilk esc ile geçmemeyi denedim bir kaç oyun açışımda oyuna girdi fakat sonra aynı hatayı tekrarladı bende steam üzerinden dosyaları onardım sorun halloldu. :wink:

Lonruil said:
bende de oluyordu ilk esc ile geçmemeyi denedim bir kaç oyun açışımda oyuna girdi fakat sonra aynı hatayı tekrarladı bende steam üzerinden dosyaları onardım sorun halloldu. :wink:

Onu nasıl yapıyoruz bir anlatsana .

Dosyaları doğruladım silip yeniden yükledim. Ancak sorun hala devam ediyor. Birde server dosyası indirdim ondan olabilir mi ?

Edit: Flood yapmamın sebebi konunun aşağılara inmesi.

Kararsiz_Atom said:
Lonruil said:

Onu nasıl yapıyoruz bir anlatsana .
oyuna sağ tıkla ordan özelliklere gir, yerel dosyalara tıkla orda oyunu içerik dosyalarını doğrula var. ona tıkla.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom