Need More Info Oyunum açılmıyor.

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.5
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Merhaba arkadaşlar, oyunu yaklaşık 2 aydır oynamıyordum, bir tekrardan gireyim dedim. oyuna girdiğimde daha önce oynadığım save dosyasını açıyorum, ilerleme kat ediyorum ama hangi yolu denersem deniyeyim oyunu kayıt edemiyordum. Yeni sefer başlattım, onuda kayıt edemedim. Eski save dosyalarını silmeye çalışıyorum silinmiyor. Hiç bir hata çıkmıyor karşıma. oyunu kaydet diyorum, oyun kaydedildi yazısı çıkıyor. Hiç bir hata almıyorum. internetten bir kaç çözüme baktım, hepsinin denemem rağmen çalışmadı. Oyunu defalarca silip yükledim. Farklı disklere kurdum, steam'i farklı disklere kurdum fakat yine sonuç alamadım. En son belgeler klasöründe bulunan bannerlord klasörünü komple sildim, daha sonra oyunu tekrar silip yükledim. Bu sefer oyun hiç açılmıyor. Steam'de oyunu başlatıyorum. görev çubuğunda mini simge gözüküyor 5 saniye sonra kapanıyor. Her hangi bir hata'da almıyorum. Daha sonra belgeler klasörüne girdim, bannerlord dosyası yoktu. (Otomatik olarak kendisi dosya kurulumunu yapar diye düşündüm.) Kendim elimle aynı dosya ismi ile açtım fakat yine oyunum açılmadı. Defalarca dosya bütünlüğünü doğruladım fakat yine bir sonuca varamadım. Lütfen yardım edin, karantina günlerinde zaman geçmiyor. :sad:(

Merhaba, geç cevap verdiğimiz için üzgünüz. Şimdiye kadar karşılaştığımız sorunların önemli bir kısmını düzelttik ve yayınladığımız birden fazla yama ile oyun performansını iyileştirdik. Lütfen oyununuzun, sürücülerinizin ve işletim sisteminizin güncel olduğundan ve oyunun güvenlik yazılımınız üzerinde gerekli izinlere sahip olduğundan emin olun. Lütfen bu adımları tamamladıktan ve oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladıktan sonra sorunun devam edip etmediğini bize bildirin.

Back
Top Bottom