Need More Info Oyunu oynarken bilgisayarın kendini resetlemesi

Users who are viewing this thread

Merhaba sadece bannerlord oynarken durduk yere bilgisayarım kendini resetliyor bu her zaman olmuyor ama can sıkmaya başladı, bu sorundan sonra başka oyunları uzun süre oynadım bilgisayarımda bir sorun mu var diye ama hiçbir sorun yaşamadım bu sorun sadece bannerlord da oluyor.

cpu kullanımında cpu gpu sıcaklıgında hiçbir sorun yok yani rdr2 oynadım 4-5 saat hiçbir sorun olmadı sadece bannerlord da sorun yaşıyorum

Benim de aynı şekilde. İşlemcim en fazla 70 dereceleri görüyor. 10 dakika oynadıktan sonra falan da kapanıyor zaten.

Merhabalar, geç geri dönüş için üzgünüz. Geçtiğimiz güncellemelerle birlikte bir çok sorunu çözdük ve oyun performansında iyileştirmeler yaptık. Sorunlarınızı oyunu, gerekli sürücüleri ve işletim sisteminizi güncelleyip oyun dosyalarını Steam üzerinden doğrulayıp oyuna güvenlik programınızda gerekli izinleri verdikten sonra da yaşamaya devam ediyorsanız lütfen bize bildirin.

sizden cevap gelmediği için oyunu silmiştim bu sorunun devam edip etmediğini kontrol etmek için oyunu yükleyip tekrardan bakacağım ve sonucu buraya yazacağım.

Geri dönüş için teşekkürler, haber bekliyorum.

maalesef oyunu yeniden yükledikten sonra sorunun devam ettiğini gördüm bir çok başka oyun oynuyorum ve bu sorun sadece Bannerlord oynarken başıma geldi başka konularda psu sorunu olduğunu yazmışlardı ve psu değiştim ama sorun hala düzelmemiş bilginize.

Merhabalar, lütfen işletim sisteminizin, sürücülerinizin ve bios sürümünüzün güncel olduğundan emin olun. Sorun her şey güncel ve sorunsuzken de tekrarlıyorsa lütfen bize bildirin. Lütfen bilgisayar özelliklerinizi de belirtmeyi unutmayın.

İşletim sistemi, sürücüler ve bios son sürümde güncel.

Bilgisayar özelliklerim ;

Windows 10 64
Anakart: Asus Prime B350M-K
CPU: Ryzen 1200 3.1 Ghz
Ram: 8 GB Ddr 4 2666 Mhz
GPU: Gtx 1050 Ti
SSD: Adata sx6000 pro M2 500 Gb

şunu da eklemek istiyorum oyunu oynarken işlemci ya da ekran kartı normalin üstünde bir sıcaklığa ulaşmadan bu sorunu yaşıyorum yani sıcaklık değerleri normal hatta başka birkaç oyunda daha fazla sıcaklıklar görüyorum.

Last edited:
Yıl 2022 bende aynı sorunu yaşıyorum..çözdüyseniz lütfen yazın...her türlü hatayı alıyor oynayamıyorum anlamadım...

Back
Top Bottom