Oyunlarda En Sevdiğiniz Diyaloglar ve Sözler

Users who are viewing this thread

Retepaper said:
Ezio Auditore (1459) said:
MW2 de neden Allen'i vurdu orayı anlamadım No Russian bölümünde
Oha yuh çüş deve  :shock: Kaç kez geçti oyunda onun konuşması biliyor musun ? :smile: Rusya - Amerika savaşının çıkma sebebi o adam :smile: Allen Ranger'lerden TF141'e geçince Shepherd onu ajan yapıyor. Makarov'un arkadaşı rolüne giriyor ama Makarov onun ajan olduğunu biliyor. Havalimanında sivilleri Allen'a öldürttükten sonra o da bizi vuruyor. O kadar ölü Rus sivillerin yanında ağır silahlı bir Amerikalıyı bulunca Rusların ne yaptığını tahmin edersin :smile:
svaş açıyolar

Yoğurt said:
Dragon Age candır.
"By the tits of my ancestors!"
"Fart me a lullaby!"

Oghren: I swear. The things I could do to you.
Morrigan: Ugh. It is leering at me once again...
Oghren: Oh. Did I say that out loud?

Oghren: They tell you what to wear in the Chantry?
Leliana: You have robes and such that you must wear.
Oghren: And uh, so. Robes. What else?
Leliana: Well... sometimes there are vestments and ceremonial garments...
Oghren: Right. Right. And... and then?
Leliana: Why are you so interested in this?
Oghren: Oh sod it. Under the robes: pants? No pants?
Leliana: What?
Oghren: Stop stalling. Naked or not?
Leliana: What difference does it make?
Oghren: All right. Stonewall me. I'll find out one way or the other.
Leliana: Uh, right. Good luck with that.

Oghren: So... you come here often?
Sigrun: No, I've never been this close to the surface.
Oghren: Well, you're welcome to come with me anytime. A-ny-time.
Sigrun: I'm sorry, what?
Oghren: The name's Oghren, by the way... but the ladies pronounce it "Ohhh-ghren."
İmzam :grin:

Bu arada

''Shave my back and call me an elf !''
''(kafası karısık)Eh, paint me green and call me a turnip''

Birde DAII'de Anders Oghren anısına :

''Well, put me in a dress and call me a templar''

Crysis 2 de ilk başta başlarken ALcatraz a söylenen söz

Asker: Biraz Hareket et de yaşadığını anlayalım dostum

bi de Doctorun (adını unuttum) görevi söylerken söylediği söz:

Doctor: Her zaman arkandayım Sana Teknik destek vereceğim Kanka

konu hort oldu ama yazmadan duramadım nalet olsun

sanırım bu oyundan değildi biryerde görmüştüm türkçeye çevirdim(vallaha gugıl tıransleyt kullanmadım)

"Hayal edemeyeceğim kadar büyük bir komployu ortaya çıkararak aileme ihanet edenlerden intikamımı alacağım.Ben Ezio Auditore da Firenze, ben bir suikastçiyim"

xEROTIK_KAPLUMBAGAx said:

sanırım bu oyundan değildi biryerde görmüştüm türkçeye çevirdim(vallaha gugıl tıransleyt kullanmadım)

"Hayal edemeyeceğim kadar büyük bir komployu ortaya çıkararak aileme ihanet edenlerden intikamımı alacağım.Ben Ezio Auditore da Firenze, ben bir suikastçiyim"
Nah sen türkçeye çevirdin. Oyunun arka kapağında yazıyor bu  :mad: :lol:

Savage Opress said:
libereşion(nasıl yazılıyor acaba) of roma has begun

birde nothing is true evritibg is peremeited
adıaskhdasyuıdgusydfjgsayd

Bu ne lan klayvede sorun vardır diyorum ama hep böyle yazıyorsun :lol:

Liberation of Roma has begun.

Nothing is true, everything is permitted.

Retepaper said:

nayır büyük bir yalan ben ezio auditore da firenze eğer unutmazsam seni de öldüreceğim ancak aradea bi öm at hatirliyim :grin:

Retepaper said:

nayır büyük bir yalan ben ezio auditore da firenze eğer unutmazsam seni de öldüreceğim ancak aradea bi öm at hatirliyim :grin:
Oha ! Sahte Assassin !

fatihper said:
AoE oynayan bilir => Wololooo!!!
Monk'un Convert yaparken çıkardığı ses değil mi bu ? :grin:

"Tanrılar... Galyalılardan nefret ediyorum. Büyükbabam da onlardan nefret ediyordu, onlar onun gözlerini oymadan önce bile. Cephelerde iyi bir nedenim olmadığım için mi durduğumu zannediyorsunuz? Evet, Roma'nın güçlü bir cepheye ihtiyacı var. Hayır, Roma'nın kapılarında yıkanmamış barbarlara ihtiyacı yok! Bu yüzden, bu sebeple ben buradayım, Julii'nin lideri: kokuşmuş Galyalılara Romalı düzenini getirmek için buradayım. İntikam mı? Bu da güzel olabilir. Bu Galyalılarla olan savaş uzun sürmeyecek, ve bittiğinde, planlarım var. Bunların hepsi güç hakkında, Roma'daki güç. Bu yoldan aşağı gitmek tüm rakiplerimle karşılaşacağım anlamına gelir: Senato, Yunanlılar, şu Kartacalı fil sürücüleri, Scipii ve Brutii aileleri de. Bunların hepsinden sonra, Roma'yı kontrol eden adam dünyayı yönetir... ve bir gün, ben İmparator olacağım."
-Rome: Total War, Julii Ailesi'nin Giriş Konuşması

"Unyu?"
-Touhou: Subterranean Animism Ekstra, Utsuho Reiuji

"Nesiller boyu, sizin hiçbir şey olduğunuzu söylediler. Sizi birazcık toz gibi, silkip attılar! Şimdi, siz onlar ve imparatorluğumuzu tehdit eden karanesil arasındaki tek şeysiniz! Onlara hiçbir şey olmadığınızı gösterin, onlara sizin de savaşçı olabileceğinizi gösterin! Taş (cüce inancında tanrıya eşdeğer sayılır) adımlarınızın gök gürültüsüyle titresin! Savaşın!"
-Dailan alt-sınıf cücelere nutuk çekerken, Dragon Age: Origins - Awakening, Kal'Hirol - Ana Salonu

Apox said:
"Nesiller boyu, sizin hiçbir şey olduğunuzu söylediler. Sizi birazcık toz gibi, silkip attılar! Şimdi, siz onlar ve imparatorluğumuzu tehdit eden karanesil arasındaki tek şeysiniz! Onlara hiçbir şey olmadığınızı gösterin, onlara sizin de savaşçı olabileceğinizi gösterin! Taş (cüce inancında tanrıya eşdeğer sayılır) adımlarınızın gök gürültüsüyle titresin! Savaşın!"
-Dailan alt-sınıf cücelere nutuk çekerken, Dragon Age: Origins - Awakening, Kal'Hirol - Ana Salonu
Hayaletleri diyosun değil mi ? :grin:  Evet ya yazık olmuş onlara, hatta bir yazıt vardı, onu Orzammar'a gönderebiliyorduk :grin:

Sniper Elite'da Alman casuslarıyla buluştuğumuzda,
- Eagle Watch?
- Eagle Watch.
Demeleri çok hoşuma gidiyor.

Devil May Cry 3'te geçer bu diyalog. Ana karakter Dante adında bir şeytan avcısı.

3 başlı dev bir köpekle dövüşüyor kendisi. Köpek hırlar tabi baya.

-Ayrıl buradan ölümlü !
-Vay be. Daha önce hiç konuşan bir kuçu görmemiştim. Bence sen köpek şovunda falan olsan kesinlikle başrol olursun.
-Sen bana ne dedinnn !

Bir buz kütlesi atar ağzından, Dante kaçar.

-Sakin ol. Hadi kuçu kuçu, gel buraya.

Köpek sinirlenir tabi. Sonra boss savaşı.  :grin:

Assassin's Creed Brotherhood:
Catherina Sforza romadan ayrılmak üzere ata biner ve gider giderken bağırır
vittoria agli assassini!!(victory to assassins)

Back
Top Bottom