Oyunlarda En Sevdiğiniz Diyaloglar ve Sözler

Users who are viewing this thread

Ha...ktr lan onlarda bu teknolojinin olmaması gerekiyordu - Crysis, Kuzey Korelilerin de Nanosuiti olduğunu öğrenince yanlış hatırlamıyorsam General'in tepkisi

No, comrade premier, it has only begun - Red Alert 2, Açılış Videosnunda Müttefiklerin 3 tane füze silosunu içindeki füzelerle harap ettikten sonra Yuri'nin ağzından

Asker : O karıdan emir memir almam ben abi.
Diğer Asker : Ama Lockhart alıyor.
Asker : Bok alıyor.

Crysis 2 :grin:

taylan516 said:
Savage Opress said:
star wars republic heroes

er rokie(yada öle bişiydi)

hey neden bu göreve bizi verdiler çavuş

Çavuş kano (bu öle bişiydi)

çünkü en önde ölecek kadar ucuz bir tek biziz

Rokie

efendim çavuş

Çavuş kano

biz üretim fazlasıyız unuttun mu

Rokie

ah o eski şey mi skywalker a hediye edilmiştik doğru ya

bunu hiç unutmadım çünkü garip geldi üretim fazlası asker ve hediye
Bu klonlar adı üstünde "Klon" Jango Fett diye bir paralı asker var.Kont Dooku'nun arkadaşı gibi bir şey.Darth Sidious (Yani Palpatine)galakside bir savaş çıkartıp görev süresini uzatmayı amaçlıyor.Bunun için Kont Dooku'ya bir klon ordusu yaratmasını istiyor.Kont'da Jango'yu bunun için kullanıyor.Kamino'da, öldürdüğü arkadaşı Syfo Dias adına bir klon ordusu sipariş ediyor.Klonlar bir makine ile yaratılıyor.(Biraz fazla mı yazdım ne?)
Eee konuyla alakası ?

Perseus The Demigod said:
Antiquarian said:
For the mother russia.Uraaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Cod serisi
Pis Raşşın!

Wied on true(%100 ihtimalle yanlış yazdım.)

IL-2 ST 1946
O ne lan?!
Benim en sevdiğim IL-2 diyaloğu... Diyalog değil, ama Almanların radyodan ciyaklaması mükemmel birşey. Binicen Bf-109'una, vurucan kırbacı, geçicen Pe-8'in arkasına, radyo frekansını "düşman"a ayarlıyacaksın, basacaksın tetiğine...
-ahrkiliyynoy tri noynoy nori noy noy ahnzig diye birşeyler duyacaksın düşman bombardımanından
Daha sonra frekansı düzelteceksin
- das is zvay, iyh got aynen İYH GOT AYNEEEN! (bazen iyh hayze hans da diyor. veya ben öyle algılıyorum :grin: )

Ayrıca Burning Streak kariyerinde (Alman) brifing'de:
-Achtung! Popovs behind you!
-Scheisse.

Dinamik kampanyaların herhangi birinde:
Its time to visit our jazz-listening negro-loving American friends! Drop our leaflets (leaflet, kitapçık demek,, savaş sırasında propaganda amaçlı çok atıldı, ama burada bombaları kastediyor :twisted: ) on them!

Antifiriz said:
Perseus The Demigod said:
Antiquarian said:
For the mother russia.Uraaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Cod serisi
Pis Raşşın!

Wied on true(%100 ihtimalle yanlış yazdım.)

IL-2 ST 1946
O ne lan?!
Benim en sevdiğim IL-2 diyaloğu... Diyalog değil, ama Almanların radyodan ciyaklaması mükemmel birşey. Binicen Bf-109'una, vurucan kırbacı, geçicen Pe-8'in arkasına, radyo frekansını "düşman"a ayarlıyacaksın, basacaksın tetiğine...
-ahrkiliyynoy tri noynoy nori noy noy ahnzig diye birşeyler duyacaksın düşman bombardımanından
Daha sonra frekansı düzelteceksin
- das is zvay, iyh got aynen İYH GOT AYNEEEN! (bazen iyh hayze hans da diyor. veya ben öyle algılıyorum :grin: )

Ayrıca Burning Streak kariyerinde (Alman) brifing'de:
-Achtung! Popovs behind you!
-Scheisse.

Dinamik kampanyaların herhangi birinde:
Its time to visit our jazz-listening negro-loving American friends! Drop our leaflets (leaflet, kitapçık demek,, savaş sırasında propaganda amaçlı çok atıldı, ama burada bombaları kastediyor :twisted: ) on them!

Evet harika bir diyalog ya radyoyu sevdirdi insana.Birde düşerken Almanca nasıl cıyaklıyorlar ıyaavörfınhalberh!

sakin sakin başlıyor ve böğrüyor, evet.
das ist dray, IYH GEBREYŞEEEHN ALLESTOMUNU HIYIMIŞAYN! (löl)

Ossun, ben manalarını biliyorum, o yüzden saçma gelmiyor.
Ama hakkaten, bazen oyunlarda adamların söylediği şeyler hiçbir dile benzemiyor veya çok alakasız bir şeye benziyor, BKZ: Napoleon Total War:
Ahhhh! It's his brain, clean it up!
Nitekim, adam Fransızca öldüğünü, vurulduğunu söylüyor.

Antifiriz said:
Ossun, ben manalarını biliyorum, o yüzden saçma gelmiyor.
Ama hakkaten, bazen oyunlarda adamların söylediği şeyler hiçbir dile benzemiyor veya çok alakasız bir şeye benziyor, BKZ: Napoleon Total War:
Ahhhh! It's his brain, clean it up!
Nitekim, adam Fransızca öldüğünü, vurulduğunu söylüyor.

Emmi sen bilirsin belki Sims 2'de adamlar hangi dilde konuşuyor bir anlam veremedim.

Evet, simlish.

Ama ben bahçedeki otları toplatırken karakterimden oh ****ing weeds diye bir ses duyduğuma yemin edebilirim.

Dragon Age: Origins'ten gelsin :smile:
(Grup, kafese kapatılımş olan Sten'i farkeder, yanına gider.
Morrigan- Hiç kimse böyle bir şeyi hak etmez.
Alistair- Morrigan'dan beklemediğm bir merhamet örneği...
Morrigan- Tabi onun yerine Alistair içerde olsa fena olmazdı.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world.", G-Man

"Speedy things come in, speedy things come out.", GlaDOS

"Another bunch of bad guys have biten the dust, am I good or am I good?" - James Gastovski

"What have I become? Something less than human, but also something more."
-Alex Mercer

Back
Top Bottom