Oyundaki bazı eksiklikler! Lütfen dikkate alın..

Users who are viewing this thread

doganzini

Recruit
1.Kral olmamıza rağmen krallığımızdaki diğer klan liderleri ordu kuruyorlar ve ordularına katılmak dışında hiçbirşey yapamıyoruz.Örneğin daha güçlü olmak için x kişisini ikna edip klanı kendi tarafıma çekmişim adam 600 kişilik klanıyla ordu kurup takılıyor ya bi gelin kale alalım diyeceğim yok,haydutları temizleyin diye görev vereceğim yok,
kaleme saldırıyorlar yardım edin diyeceğim o da yok.
2.Krallığıma dahil ettigim klanın liderinin ordusuna katıldım takılıyoruz adam birden vlandiya ya savaş açtı,ya kralım savaş açalımmı vs fln da demiyor.
3.Tam vlandiyayı tokatlıyorum bizim salağın açtığı savaşta arkasını topluyorum,adam gidip esir düşüyor o sırada şehirlerini alıyorum bende o da ne krallığım vlandiya ile barış anlaşması yapmış ama benim haberim yok :/ .
4.Eşim benim şehrimde olmasına rağmen benim ufaklıklar henüz 1 yaşlarında olmasına rağmen farklı kalelerde takılıyorlar.
5.Birşey sorma seçeneği var fakat hiçbirşey soramıyoruz.
6.Warband'da bir kale veya şehrimize kendi evimiz gibi birşey yapabiliyorduk kadife vs alıp taşıyorduk istediğimiz yere bu özellik gelmeli.
7.Adamın anasını babasını kardeşlerini yok etmişim ilişkimiz -100 yanına gidiyorum önceden konuşmuşsak ooo kardeşim hoşgeldin uzum zaman oldu diyor,önceden konuşmadıysak adınızı ögrenebilirmiyim gibi şeyler söylüyor.Ya birisi sizin klanınızı yerle bir etse ananızı babanızı kılıçtan geçirse görmeseniz bile adını bilmezmisiniz.Kısaca oyunda kin gütme olayı yok.
8.Kardeşimiz nerede?Neden gelip ooo gardaşım krallık kurmuşsun hani bana yokmu demiyor?Yada bir sürpriz olsa o da böyle bir işe girişse karşı safta vs karşımıza çıksa bi heyecan gelse oyuna,ezber bozan birşeyler olsa şaşıracağım.Ayrıca kendimizde bulamıyoruz elemanı.
9.Npcler kendi aralarındada evlense çocuk yapsa yarın birgün bir eleman tanımadıgımız karşımıza geçse lanşerefsiz sen babamı öldürdün seni bitireceğim dese.Bak bitirmesine gerek yok oralar karışık zordur 8 senede yapmadınız yine yapmazsınız ama en azından gelse ve böyle dese, sonra ne yapıyorsa yapsın.
10.Oyunda yazım hataları çok fazla artık birisi otursun bi elden geçirsin türk yapımı oyunu türkçe oynayalım,bi patchde hallediverinde rahat edelim.
11.Bu eksiklik değil bir soru olacak gelen güncellemeler kaydımın üstüne yazılıyormu sıkıntı yaşarmıyım?
12.Krallığımıza aldığımız kekolar aralarında ordu kurduklarında dagıtın la şu orduyu isimiz var takip edin bakalım beni diyebilelim.Adam tüm krallığı orduya alıp takılıyor salmıyorda bekleyeyim o dagıtınca ben kurayım orduyu.
13.Nolur ama nolur lütfen ya! Şu diyaloglar artık artsın seçenekler çoğalsın.
14.Oyunun hızı kısa zamanda krallık kurmamız için yeterince hızlı fakat özellikleri geliştirmek öyle değil krallık kurmuşum 3-5 şehir ve kalem var fakat onları takasta kullanmak için geliştirmem gereken özelliği geliştirmem için uzuuuuuuuuun bir zaman lazım buna bir denğe gelirse sevinirim.
15.Artık çevremizdeki insanlaran bizden istekleri olsun warband daki gibi sadece köy yağmalarsak yoldaşlardan birisi çıkıp ya abi yapmayalım yazık günah diyor sonra yağmaladıgımız köyden aldığımız şarap ve ekmeği yiyip içiyor.Birgünde çıkıp kardeş şunumu yapsak bak iyi olur vs desin.
16.Easter egg ler güzel kaçabilirdi varmı bilmiyorum ama 3-5 tane olsa iyi olur böyle sürprizler zevk katıyor oyuna.
17.Yazım hataları düzeltilmeli.Örn: Luconun&birligi%+^'34523Oman32542aseyahat%+^5sdfsadgdEdiyor
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu arada dikkate alıp doğurganlık sorununu çödüğünüz,görev buglarını fixlediginiz,optimizasyon ve çökme sorunlarını en kısa zamanda sürekli patch atarak büyük anlamda çözdüğünüz için teşekkür ederim.

merhaba ben warband için mod yapmayı düşünüyorum ama bazı dosyalarda bazı şeyler yok mesela krallık eklicem scripten.txt den bilmem şunu bilun diyor ama aratıyom aratıyom yok acaba nasıl mod yapabilirim lütfen yardım edin

Back
Top Bottom