Oyundaki Çokluğun Azlığı yok etmesi

Users who are viewing this thread

yedisekiz

Recruit
Merhaba arkadaşlar bu durumu herkesinde bildiği gibi kısaca şu şekilde tekrardan özetleyim;

diyelimki 50 kişilik ordumuz var ve ordumuzun tamamı son seviye piyadelerden oluşuyor, karşı tarafta ise 100 kişilik bir ordu var ve hepsi acemilerden oluşuyor, buraya kadar tamam fakat savaş başladıktan sonra bu 100 kişi hurra dalınca bu 50 adam kılıç bile sallayamadan yok olup gidiyor bu işe bir çözüm gelmesi lazım,birde 600 saatin sonunda şunuda anladım oyunu gerçekçi modda oynuyorum yapay zekayıda zor oynuyorum oyunun en sağlam zırhları itemleri vücudumda takılı fakat çapulcu gelip bana taş atıyor canımı götürüyor bu gerçekcilikten ziyade biraz gerçek dışı bir durum olmuş bunlarada bir güncelleme gelmesi şart değil mi ?

Fazla bir averaj yoksa anlattığın gibi olmaması lazım. Tabii stratejiyi saf dışı bırakıyorum. Benim oyunum da hiç böyle birşey yaşamadım. 70-75 kişilik nitelikli bir orduyla, 120-130 kişilik toplama orduya karşı büyük üstünlükle kazandım.

Fazla bir averaj yoksa anlattığın gibi olmaması lazım. Tabii stratejiyi saf dışı bırakıyorum. Benim oyunum da hiç böyle birşey yaşamadım. 70-75 kişilik nitelikli bir orduyla, 120-130 kişilik toplama orduya karşı büyük üstünlükle kazandım.
korkusuz 100 acemi er 30 lejyoneri yok eder. delici ve kesici değil de bayıltıcı silahlar inanılmaz op.

Oyunu ben de hep en zorda oynuyorum ama oynadığınız krallığa ve birliklere aşina olursanız taktikleriniz de krallığın birliklerine uygun olarak olursa kazanma şansınız çok daha yüksek,kolay gibi değil elbette 50 kişi ile 200 kişi yenemiyorsunuz ama 100'e 120-130 gibi durumlar için geçerli söylediğim.Ben batanya ve sturgiyadan örnek vereyim sturgiya kalkan duvarında çok başarılı ama batanya dağınık piyadeler ile daha başarılı eğer batanya oynarken kalkan duvarı açarsanız piyadeleriniz biçilir ama dağınık hücum ederseniz siz biçersiniz sturgiya içinse tam tersi kapanmak ve viking misali kalkanları ayırmadan ilerlemek önemli.

Oyunu ben de hep en zorda oynuyorum ama oynadığınız krallığa ve birliklere aşina olursanız taktikleriniz de krallığın birliklerine uygun olarak olursa kazanma şansınız çok daha yüksek,kolay gibi değil elbette 50 kişi ile 200 kişi yenemiyorsunuz ama 100'e 120-130 gibi durumlar için geçerli söylediğim.Ben batanya ve sturgiyadan örnek vereyim sturgiya kalkan duvarında çok başarılı ama batanya dağınık piyadeler ile daha başarılı eğer batanya oynarken kalkan duvarı açarsanız piyadeleriniz biçilir ama dağınık hücum ederseniz siz biçersiniz sturgiya içinse tam tersi kapanmak ve viking misali kalkanları ayırmadan ilerlemek önemli.
ben taktiksiz bahsettim dediğin gibi taktik yapınca zaten bir problem yok okçulara yaklaşana kadar hepsi patates oluyor zaten ama haldur huldur dalınca karşısı çoksa biçiliyorlar

Back
Top Bottom