Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Users who are viewing this thread

Bir şehri ele geçirdim ve bunduku bulana kadar Artimenneri bakan yaptım güçlü bir ordu şehrimi aldı bakan olan Artimenner kayboldu bulamıyorum hile açtım hanlara baktım yok ne yapacağım?

Merhaba ben warband için mod yapmaya çalışıyorum build_moduleye basıyorum ama yaptığım şeyler modumda gözükmüyor yardııım

Ne yaparsam yapayım grubumun morali hiç düzelmiyor.Sürekli savaş halinde olmama ramen.Bunun nedeni nedir?
sağ alttan raporlar grup morali raporu var orda - olanlar gruğ moralini düşürenler + olanlar grup moralini yükseltenlerdir genellikle askerlerin tek çeşit yemek yediklerinde veya aç kaldıklarında moralleri düşer bunların yanında grup büyüklüğü de morale büyük etki etmektedir raporlardan analiz etmenizi öneririm (not: ben yaptım siz yapmayın 120 kişilik ordu kuşatmada moral düşüklüğü yüzünden 85 kişi kaldı :grin: )

arkler ben oyundayken Mount&Blade Warband'da görevim var 5 rodok askerine rütbe atlatmam lazım çavuş yapmam gerekiyor ama grup diyip terfi et'e tıkladıgımda donuyor oyun neden acaba ?
kanka büyük ihtimal oyunun crack versiyon
ve oyunu daha iyi öğrenmek istiyorsan discord serverimden konuşabiliriz.

hocam benım sorunum ben nordlarla savastaydım baya baya bitirdim nordları ama ragranı baska krallık aldı ben sımdı ragnarı nasıl bulabılırım kendı esırım yapmak ıstıyorum ?

Back
Top Bottom