Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar ben şimdi warband a giriyorum tam o bi resim cikiyorya ini dosyası filan işlemede diyor o bölümde beni masaüstüne atıyor tekrar yüklemeyi denedim olmadı arkadaşlar bi yardım edermisiniz

CyberSeyyah said:
Ezio Auditore (1459) said:
private_mamluk said:
değerli arkadaşlar bir sorum var

soru: warband v 1.153ü(en son sürümü) oynuyorum, Riendi Kalesini almaya çalışırken bir asker merdivene takılıyor ve koskoca ordunun  merdiveni tırmanmasını engeliyor ve askerler ilerleyemiyor !! bu bir bug mudur? bugsa onu çözmek için bir öneriniz var mı ?yardımcı olursanız çok minnettar olacam
kafasına ok salla

kardeş bu ne yaa Valla süper cevap
sonra yaralı olacak (%99) ordudan at.

beyler yeni laptop aldım.bu laptopa mount & blade warban 1.1'i indirdim.güncelleştirmeyi hangi sürüme yapayım.hangi sürüm en iyisidir.yardım edin

not=1.153 demeyin.

arkadaşlar forumda varmı bilmiyorum varsa şimdiden özür diliyorum Sorum şu :arrow: Kendi krallığımı kurdum ama durumum kötü ve savaşlar beni harap ediyor elimdeki kaleler ve şehirlerle başka bir krallığa bağlanmam mümkün mü? (Örn: Sarranid)

Beyler bug mudur bilemedim. Khergit Hanlığı hakanı Sancar Han'ı esir aldım, esir alalı neredeyse 500 gün geçti adam halâ zindanda, hiç barış yapmadım, yıktım hanlığı.

beyler M&B Warband da ve Ateş ve kılıçta nasıl lord olabilirim ve nasıl derebeyi olduğum bir kralıkta pozisyonumu yükselteilirim  :lol: :lol: :lol: :lol:

Hakkı kardeş nedir sendeki bu smiley takıntısı. Gerçek yaşamında da böylemisin çok merak ediyorum. Hani gerçekten itici bir karakter olurdun heralde.

Oyunda Svadya mareşaliyim ve tüm Kalradya Svadya toprağı oldu. Sorun şu ki; Şehrimde ziyafet vermek istiyorum ama bir türlü veremiyorum. En yakın zamanda davetiyeleri yollıycam diyor karım ancak bir türlü yollamıyor, böylece görevde başarısız oluyor. Seferberlik vs. araya girdiğinden ziyafet gerçekleşmemiş olabilir diyor görev başarısız olunca ancak seferberlikte falan oldugu yok krallıgın. Zaten tüm Kalradya'yı almışız, sülalemiz raad. Tüm derebeyleriyle de ilişkim 50 üstünde. Anlayamadım bir türlü neden olmuyor bu ziyafet?

Oyunda krallık kuruyorum başka krallıkların beni tanıması için elçi gönderemiyorum.nasıl gönderebilirim yoldaşlarda öyle bir seçenek yok.

coentrao said:
Oyunda Svadya mareşaliyim ve tüm Kalradya Svadya toprağı oldu. Sorun şu ki; Şehrimde ziyafet vermek istiyorum ama bir türlü veremiyorum. En yakın zamanda davetiyeleri yollıycam diyor karım ancak bir türlü yollamıyor, böylece görevde başarısız oluyor. Seferberlik vs. araya girdiğinden ziyafet gerçekleşmemiş olabilir diyor görev başarısız olunca ancak seferberlikte falan oldugu yok krallıgın. Zaten tüm Kalradya'yı almışız, sülalemiz raad. Tüm derebeyleriyle de ilişkim 50 üstünde. Anlayamadım bir türlü neden olmuyor bu ziyafet?

Sandıkta yemek var mı ziyafet için kullanılcak?

Öncelikle bütün forumdaşların Mübarek Ramazan Bayramını canı gönülden kutlamak istiyorum.

Doğru konu başlığı altında bu soruyu sorduğumdan emin olmamakla beraber şimdiden yönetici kardeşlerimden özür dilerim.

Benim sorunum 1.153 yamasını yükledikten sonra oyundaki Haydut sığınaklarında sayıları 5000-8000 arası değişen bir rakamda düşmanla karşılaşıyor olmam.

Bu ciddi bir bug sanırım ve bu forumda cevabını bulamadığımı söylemeliyim, sanırım herkes mod oyuncusu fakat ben native hayranıyım daha çok...

NOT: Native üzerine herhangi bir değişiklik yada expansion pack falan yüklemedim, sadece 1.153 patch yükledikten sonra bu hale geldi oyun, varsa bir çözümü yardımcı olursanız sevinirim. Warband'da mod işiyle uğraşmıyorum fakat paradoxun başka bir oyununda geliştirdiğim bir mod projem var, yani bu dosya kurcalama işlerine biraz hakim sayılırım. Rahatlıkla teknik terim vs. kullanabilirsiniz değerli yardımlarınızda...

Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlarıma çok teşekkürler ediyorum.

kralkafeci said:
Öncelikle bütün forumdaşların Mübarek Ramazan Bayramını canı gönülden kutlamak istiyorum.

Doğru konu başlığı altında bu soruyu sorduğumdan emin olmamakla beraber şimdiden yönetici kardeşlerimden özür dilerim.

Benim sorunum 1.153 yamasını yükledikten sonra oyundaki Haydut sığınaklarında sayıları 5000-8000 arası değişen bir rakamda düşmanla karşılaşıyor olmam.

Bu ciddi bir bug sanırım ve bu forumda cevabını bulamadığımı söylemeliyim, sanırım herkes mod oyuncusu fakat ben native hayranıyım daha çok...

NOT: Native üzerine herhangi bir değişiklik yada expansion pack falan yüklemedim, sadece 1.153 patch yükledikten sonra bu hale geldi oyun, varsa bir çözümü yardımcı olursanız sevinirim. Warband'da mod işiyle uğraşmıyorum fakat paradoxun başka bir oyununda geliştirdiğim bir mod projem var, yani bu dosya kurcalama işlerine biraz hakim sayılırım. Rahatlıkla teknik terim vs. kullanabilirsiniz değerli yardımlarınızda...

Yeniden yükle.

kralkafeci said:

Karakter ithal et/ ihrac et veya ctrl+L hilesini kullanarak levelini çok yükselttiysen ondan olabilir

Değerli cevaplarınız için çok teşekkürler kardeşlerim, hemen uyguluyorum tavsiyelerinizi. En kısa sürede neticeyi size bildireceğim.

Yeniden yüklemeye başvurma hemen, önce benim dediğimi bi uygula yeni karakter aç, karakter ihraç ihtal hilesi yapmayı biliyosan levelini düşür düzelir

Keskin said:
Yeniden yüklemeye başvurma hemen, önce benim dediğimi bi uygula yeni karakter aç, karakter ihraç ihtal hilesi yapmayı biliyosan levelini düşür düzelir

doğru söylüyor en son yap benim tavsiyemi.

Back
Top Bottom