Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Kont Bartu

Recruit
Best answers
0
logrolf said:
arkadaşlar ad 1200 modunda oyunda sürekli oyun süresiyle 1 2 haftada bir envanterimdeki para ve eşyalar gidiyo yerine 2 tane item geliyo parada 2000 3000 dinar falan oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
modun özelliğidir

The Lonely Wanderer

Grandmaster Knight
WBWF&SVC
Best answers
0
logrolf said:
arkadaşlar ad 1200 modunda oyunda sürekli oyun süresiyle 1 2 haftada bir envanterimdeki para ve eşyalar gidiyo yerine 2 tane item geliyo parada 2000 3000 dinar falan oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
Hileyi az kullan, dosyaları bozuyorsun.

logrolf

Sergeant at Arms
WBNWWF&SVC
Best answers
0
Cpt. Tlgklz ▄︻̷̿┻̿═━一 said:
logrolf said:
Hileyi az kullan, dosyaları bozuyorsun.
hile kullanmadığım halde oluyo zaten

Kirigaya Kazuto

Grandmaster Knight
WBVC
Best answers
0
Oyunu Alt+F4 ya da Ctrl+Alt+Del ile kapattığınızda save dosyanız bozulabiliyor, muhtemelen save dosyasını bozmuşsunuz.

Kleator7

Recruit
Best answers
0
Impavide said:
Ne yaparsam yapayım grubumun morali hiç düzelmiyor.Sürekli savaş halinde olmama ramen.Bunun nedeni nedir?
Öncelikle grubunun asker sayısı kaç eğer 100`den fazla ise arada anlaşmazlıklar oluyor ve yiyecek sorunu olabilir yaptığın savaşlarda teslim olman olabilir. Yani faydalı olduysa ne mutlu :smile:

bekiro

Regular
Best answers
0
Merhaba hocalarim ben swadialiyim 800 güne geldim 3 köyüm var allahsiz kral harlaus ne şehir veriyo ne kale lordlara soruncada işlerinizden dolayi yetirince ödüllendirildiniz diyo kral nasil toprak verir

Afrail

Knight at Arms
WBNWWF&S
Best answers
0
bekiro said:
Merhaba hocalarim ben swadialiyim 800 güne geldim 3 köyüm var allahsiz kral harlaus ne şehir veriyo ne kale lordlara soruncada işlerinizden dolayi yetirince ödüllendirildiniz diyo kral nasil toprak verir
Kral ile ilişkini maksimum dereceye getirmen işini kolaylaştıracaktır.

OguzPRG

Regular
Best answers
0
diplomasi mod oynuyorum kendi krallığım var fakat köylerde yaşlı adamlarda görev seçeneği yok nasıl düzeltebilirim bir kodu var mı ?
yani diyalog kısmında görevle ilgili hiçbir şey yok bütün köylerde aynı durum. Nasıl düzeltebilirim ?

MammaMia

Recruit
Best answers
0
OguzPRG said:
diplomasi mod oynuyorum kendi krallığım var fakat köylerde yaşlı adamlarda görev seçeneği yok nasıl düzeltebilirim bir kodu var mı ?
yani diyalog kısmında görevle ilgili hiçbir şey yok bütün köylerde aynı durum. Nasıl düzeltebilirim ?
mod dosyalarını yenilemeyi dene

OguzPRG

Regular
Best answers
0
MammaMia said:
OguzPRG said:
mod dosyalarını yenilemeyi dene
kendim kodlar ekledim oyuna sıkıntı olur yenilemem.diyalog kodunu bulsam olacakta

vonrumpel

Recruit
Best answers
0
300. günde kral ragnar aldığım kaleyi bana vermeyince isyan çıkarıp kendi krallığımı kurdum. şimdi kergitler hariç bütün devletlerle savaş halindeyim.

1) köylerim sürekli yağmalanıyor bunun önüne nasıl geçebilirim

2) kale kuşatmaları için okçu birliği lazım fakat bütün devletlerle savaşta olduğum için köyler bana gönüllü vermiyor, arbaletli askerler de hanlarda nadiren çıkıyor. nasıl okçu birliği bulacağım?

Best answers
0
krallık kurunca ilk günler biraz yüklenirler. Kimse yeni bir gücü görmek istemez :razz: Biraz dayanman lazım. Bırak köylerini yağmalasınlar. Fieflerini korumaya bak.

vonrumpel

Recruit
Best answers
0
krallığı 300. günde kurdum 700. güne geldik. şimdi kergitler de savaş açtı. dediğim gibi köylerden gönüllü toplayıp arbaletli asker / okçu yapmam lazım kale kuşatmaları için. esas sıkıntı burada.

Wasabil

Recruit
Best answers
0
Diplomasi modunda oynuyordum  savaşta ailem esir düştü onları kurtardım şimdi her etkileşime geçtiğimde "surrender or die" yazısı geçiyor sonrasındada bişey olmuyor bug oldu ne yapmalıyım ?

astonS

Recruit
Best answers
0
Selam, bir ara şehir üzerinden asker eğitimi gibi bir olay vardı. Çok eskiden yapıyordum, şimdi tekrardan başladım Praven şehiri Lord'u olarak o şehir üzerinden asker nasıl eğitebilirim? böyle bir olay var mı yani?