oyunda silahların üstüne ve yeni silaların önerilmesi hakkında......

Users who are viewing this thread

cengizhan

Banned
oyundaki silahların üstüne yeni öneriler

- oyunda çiftli kılıç kullanabilme imkanı
-kaleleri ele geçirme sırasında yanan oklar veya mancınık, (yanan ağır çaplı taşların fırlatılması)
-öldürdüğümüz adamın silahını alabilme imkanı
-kendi silahımızı belli kişilere yaptırabilme imkanı
-bazı baltaların ucunun sivri yapılması ve yeni baltalar
-fazladan silah kullanma imkanı
-eğer çiftli kılıç kulanabilme imkanı olursa birini fırlatabilme imkanı
-silahlar ile bazı hareketlerin birleştirebilme imkanı
-silahlara daha çok hareket verme imkanı
-ağır silahların hızlı vuruş yapma imkanı
-eğer adamımızın STR si bütün silahları alabilme imkanını geçmiş ise (yani STR =16 , 17 , 18 ,olmuş ise) iki balta kullanabilme imkanı
-zehirli okların çıkarılması
-uzun silahlar ile hızlı vuruş yapabilme imkanı
-gerçeğe kaçma yönünden  ağır baltaların veya kılıçların çift el ile taşınması
-ganimet ile kazandığımız silahların adamlarımıza verebilme imkanı
-mancınıklara uygun adamların çıkarılması
-bütün silahların gerçeğe benzetilmesi
-

cengizhan said:
oyundaki silahların üstüne yeni öneriler
-kaleleri ele geçirme sırasında yanan oklar veya mancınık, (yanan ağır çaplı taşların fırlatılması)
-kendi silahımızı belli kişilere yaptırabilme imkanı
-fazladan silah kullanma imkanı
-ağır silahların hızlı vuruş yapma imkanı
-uzun silahlar ile hızlı vuruş yapabilme imkanı
-gerçeğe kaçma yönünden  ağır baltaların veya kılıçların çift el ile taşınması
-mancınıklara uygun adamların çıkarılması
-bütün silahların gerçeğe benzetilmesi

bunlara katılmıyorum

cengizhan said:
neden işte gerçeğe uygun ama sen oyunun havasını değiştirir diyorsan o ayrı  :wink: :wink: : :smile: :wink:
yok bana göre saçmada ondan

ağır silah adı üzerinde neden hızlı kulanılsınki seviye atlayıp silah kulanmayı geliştirp böle kulanabilrsin hazıra konma yokkk

cengizhan said:
alper baba büyüksüüüüüüüüüünn

yok büyüklük ALLAHA YÜCE YARADANA mahsus birşeydir biz sadece onun AKİBETİ VE YÜCELİĞİ yanında karınca kadar olamayız

bide oyunda silahlar adamın içinden geçiyor buna bir çare gerek    vay bana bir eğlence  yar bana bir medet 

Oyun başları iğrenç hangi insan boğazındaki ciritle sapasaylam yaşayabilir??

alpertunga ağır silhaları hızlı kullanma konusunda mantıklı düşünüyor fakat birkaç konuda(örnek:mancınık) ona katılmıyorum savaş makineleri büyük savaşlarda kullanılır kale alırken iki grubun çatışması gibi oluyor(bende trial var oyunu daha almadım şifre kullanarak kaleyi alıyorum) bunlar kullanılsa iyi olur ve mancınık gibi hedefli silahlar için özel bir yetenek archery gibi güzel olabilir birde bir grup adam öldürüyoruz adamlardaki itemerin %30 unu belki alıyoruz hepsini alsak daha iyi olur ve istediğimiz adama verebilsek (sonuçta bizim adamımız)zehirli ok kale savunmasında ateşli ok güzel olurudu egzotik bir hava olur mesela zehiri durdurabilimek için first aid skill i gerekebilir birde silahlarla hep aynı hareketler sıkıyor zor olabilir ama combolar olsa iyi olurdu bence...

NOT:beğenmediyseniz lütfen hakaret etmeyin

-silahlar ile bazı hareketlerin birleştirebilme imkanı.

demiş arkadaş.. aman ha böle bişi olmasın Enter the Matrixe dönmesin oyun=P Arkadaş sanki Prince Of Persia'yı tarif etmiş hehe.. Combo falan filan istio. Bence bırakın böyle sade kalsın ama çift el kılıç hakaten olabilir..

Prince of Calradia PoP da adamı amuda kaldırıyoduk şimdi sıra atta... [espri deeldir.daha neler demek istedim]

cursed bakıyorumda sen matrix e fazla takılmışsın silah ile bazı hareketlerin birleştirilmesi derken adam kendini korumak için bazı hareketler yapacak mesela karaib korsanları gibi howa ha hayt huyt al gardını v.b. gibi şeyler veya zoro gibi kılıç kullanması gibi

Bana göre paslı silahları, kırık falan onları keskinleştirebilmemiz mesela. Oyunda bir taş veya başka bir kılıçla paslanmış kılıcımızı ona sürttürmekle sliahımızı daha keskin yapabilelim.

swordmaster o iş olmazda birader mesela silahı aldığımız bir yere gidip orada ona bilettirebiliriz ona onartabiliriz.

O da olabilir. Aklıma şöyle birşey geldi ama tabi yapılırsa:

Blacksmith'den aldığımız herhangi bir eşyayı silah da olabilir, paslanırsa kendimiz bir taşla düzeltelim ama fazla bir düzelme olmasın. Blacksmith'de bilettirme falan yaparsak onda daha iyi sonuç alalım ve tabi ki de paramızın bir bölümünün karşılığıyla. :wink:

veya kalemiz falan olduğunda oraya silahçı dükkanı açıp silah üretip satmak lazım sonra gelsin paralar

Aklıma bir fikir geldi: Biz de bir dükkan açalım silah üretip silah satalım yahut , eğer yapılırsa, madenlerde çalışıp altın, demir falan bunların hepsini dükkanımıza gelen kişilere satalım.

Swordmaster said:
Aklıma bir fikir geldi: Biz de bir dükkan açalım silah üretip silah satalım yahut , eğer yapılırsa, madenlerde çalışıp altın, demir falan bunların hepsini dükkanımıza gelen kişilere satalım.

M&B Repository veya ingilizce Mod Discussion sayfasina bir bak, CraftMod'un open betasi vardi en son. Sanirim istediklerinin bazilarini yapabilirsin  :wink:

Back
Top Bottom