OYUNDA KARŞILAŞTIĞIM BUG'LAR

Users who are viewing this thread

Aygu

Recruit
-Kendi kaleme esir bıraktığımda karakterimde esir olarak gözüküyor. Ayrıca zindana girdiğimde kendi karakterim parmaklıklar ardında oluyor.

-Bir krallık ile aram bozuksa herhangi bir lorda barış yapalım dediğimde lordun bütün parasını teklife koyup kendime alıyorum ve üstelik barışı da yapıyorum ama bir kaç saniye sonra tekrar barış bozuluyor ve yine aynısını yapıyorum.

bugları ben hariç kimler buldu bilmiyorum belki önceden de söylemişlerdir hiç haberim yok ben yine de yazayım buraya yetkili kişiler görür umarım.

-Kendi kaleme esir bıraktığımda karakterimde esir olarak gözüküyor. Ayrıca zindana girdiğimde kendi karakterim parmaklıklar ardında oluyor.

-Bir krallık ile aram bozuksa herhangi bir lorda barış yapalım dediğimde lordun bütün parasını teklife koyup kendime alıyorum ve üstelik barışı da yapıyorum ama bir kaç saniye sonra tekrar barış bozuluyor ve yine aynısını yapıyorum.

bugları ben hariç kimler buldu bilmiyorum belki önceden de söylemişlerdir hiç haberim yok ben yine de yazayım buraya yetkili kişiler görür umarım.
Ne güzel işte bol bol para kasarsın ??

Bende yeni birşey keşfettim. Daha önce keşfedilmiştir belki bilmiyorum ama.
Örneğin bir köyü yağmalıyorsunuz. Siz yağmalarken barış teklifi oylamaya sunuldu.Eğer yağma yaparken oylamaya girip onay verirseniz ve barış gerçekleşirse oylama ekranından çıktığınız zaman crash yiyorsunuz.

Bende yeni birşey keşfettim. Daha önce keşfedilmiştir belki bilmiyorum ama.
Örneğin bir köyü yağmalıyorsunuz. Siz yağmalarken barış teklifi oylamaya sunuldu.Eğer yağma yaparken oylamaya girip onay verirseniz ve barış gerçekleşirse oylama ekranından çıktığınız zaman crash yiyorsunuz.
Bunu son yamalarda fixlediklerini yazmışlardı. Güncel sürüm oynadığınıza emin misiniz?

Evet kesinlikle ondan dolayı.
Güncelleme geldikçe savemi çöpe atmak istemiyorum ordan devam ediyorum 1000+ günlük savem var yazık olmasın diye.
Düşünmemiştim bunu muhtemelen bundan dolayıdır. Fakat Quick Talk özelliğini kullanabiliyorum savem üzerinde mesela.

Bende de Ansiklopedi kısmında bazı sivil kıyafetli karakterlerin üzerindekiler bulanık yüklenmemiş texture olarak duruyor. Yine bir kaç zırh da envanter de giydiğimde bu şekilde textureleri bulanık duruyor ama şehirde gezerken veya savaşırken bir sıkıntı yok. Sürümde güncel dosyaları da doğruladım ama bayadır böyle :grin:

Kimse kızmıyormuş rahatlıkla atabilirsin video. Ayrıca o kadar bahsettiler bu bugdan ama benim başıma gelmemişti. Gördüğüm iyi oldu.
kızmalarından değil sadece forumdakilerin görüntülemesini istedim bana göre daha iyi olur bu.

Benim oyunda karsilastigim en sacma bug 1.5.4 surumunde gordum bati imp ile savastayim adamlar benim kalemde dinlenip asker topluyorlar

Back
Top Bottom