Oyunda birlik yetiştirmenin zorluğu

Users who are viewing this thread

Oyuna bence kesinlikle yeni bir birlik yetiştirme şekli konulması gerekiyor (talim alanı vb.) acemi yetiştirmenin tek yolu şuan çapulcu kesmek ve oyunun ileri safhasında bunu yapmak gerçekten çok can sıkıcı oluyor, oyundan soğutuyor. Sadece bir yenilgi aldığınızda bile birliği yeniden toparlayabilmeniz aşırı zor ki savaş durumunda bu imkansıza yakın oluyor.

Klanda her zaman en az ekstra bir parti daha bulundurun. Bu partinin liderini taktik veya idarecilik yeteneği yüksek biri yapın ve bırakın adam yetiştirsin. (Savaş durumundaysanız düşmanların sayıca üstün askerlerine yakalanıp esir düşebiliyorlar.) İstediğiniz zaman gidip o partiden asker alabiliyorsunuz.

Ama katılıyorum, asker yetiştirmek için farklı seçenekler eklenmeli.

ben kendi birliklerimi yetiştiriken zorlanmıyorum ama rakip lordlar artık birliklerini yetiştirecek zaman bulamıyor ne zaman saldırsam adamlar acemilerle dolu oluyor. hal böyle olunca benim birlikler daha çok gelişiyor. onlar daha çok zayıflıyor. ve aradaki uçurum hızla açılıyor. bence bu konuda bir düzenleme olmalı.

katılıyorum sürekli çapulcu kesmek mide bulandırıcı, consoleden kendime istediğim orduyu basıyorum artık kim uğraşıcak sürekli çapulcu keserek asker yetiştirmeyle. düzgün bi sistem gelene kadar cheat devam

ben kendi birliklerimi yetiştiriken zorlanmıyorum ama rakip lordlar artık birliklerini yetiştirecek zaman bulamıyor ne zaman saldırsam adamlar acemilerle dolu oluyor. hal böyle olunca benim birlikler daha çok gelişiyor. onlar daha çok zayıflıyor. ve aradaki uçurum hızla açılıyor. bence bu konuda bir düzenleme olmalı.

Altına imzamı atarım. Lordlar asker yetiştiremiyor. Ben Kuzait Atlı Okçuları ve Kargıcıları basmışım. Düşman Lordlar Elinde Orak ile savaşan Köylüler ile savaş meydanına geliyor.

Altına imzamı atarım. Lordlar asker yetiştiremiyor. Ben Kuzait Atlı Okçuları ve Kargıcıları basmışım. Düşman Lordlar Elinde Orak ile savaşan Köylüler ile savaş meydanına geliyor.
Krallarda da durum aynı; bakıyorum 200 kişilik birliği var yarısı acemi asker, yarısı köylü... 80 kişilik süvari birliğiyle esir alıyorsun. Şimdi yeniden başlayıp tüm ayarları gerçekçi yapıp öyle deneyeceğim.

Back
Top Bottom