WB Oyuncunun El Kitabı

Users who are viewing this thread

Mosin-Nagant said:
Güzel olmuş yalnız ülkelerin savaşta olduğu ülkeler oyundan oyuna değişiyor.
Bu doğru. Mesela bir oyun açtığında, Sarranidler Kergitlere, Rodoklar Svadyanlara, Nordlar da Vaegirlere savaş açabilir. Ama başka bir karakter açtığında, Rodokların Sarranidlere, Svadyanların Nordlara veya Kergitlere, buna bağlı olarak Vaegirlerin de Kergitlere saldırdığını görmek mümkün. Oyunun belli bir senaryosu bulunmadığı için her yeni oyunda bu değişiyor.

hadra'cım warband save'imi diplomacy'ye aktardım ve oynamaya başladım, şehir gelirlerim en fazla kira vergi ikiside 800 iken warband'da bu oyunda 6000'lere çıktı. Fark moddan dolayı imiş ve diplomacy'de ayrıca çok hızlı ilerliyorum haritada... (wb'da 6.9 iken max hızım burada 7. küsurlarda 8 bile gördüm)

seriousgigi said:
hadra'cım warband save'imi diplomacy'ye aktardım ve oynamaya başladım, şehir gelirlerim en fazla kira vergi ikiside 800 iken warband'da bu oyunda 6000'lere çıktı. Fark moddan dolayı imiş ve diplomacy'de ayrıca çok hızlı ilerliyorum haritada... (wb'da 6.9 iken max hızım burada 7. küsurlarda 8 bile gördüm)

emin değilim oynamalar yapılmış oldugundan öyledir.Oyunu kolaylaştırdığı kesin :smile:

Yeni tasarım ! Yeni bilgiler ! Yaklaşık 5-6 saatimi aldı rehberi hazırlamak.Bir rehber aynı zamanda gözede hitap etmeli..

Kardeş Bi Hatanı Düzeltiyim

1-Svadyanın Rengi Turuncu Değil Kayferengi :smile:

2-Demoda Sınır 7 Değil 8 Di Galiba

BozKurt80 said:

Svadya'nın rengi Kayferengi mi ? ; Svadya Turuncu renktedir ve Kayferengi diye bir kelime yoktur , Kahverengi vardır.

Forbidden_Love said:
BozKurt80 said:

Svadya'nın rengi Kayferengi mi ? ; Svadya Turuncu renktedir ve Kayferengi diye bir kelime yoktur , Kahverengi vardır.

Kayferengiyi öylesine dedimde kahverengi ya svadya turuncu deil

Rehberde ufak bir hata var, ben kedelke köyünden sürekli görev aldım ilişkimi 99 yaptım köyün refah durumunu çok zengin durumuna getirdim haftalık 1300-1400 civarında vergi alıyodum, asker alırken ise kergit askeri olarak 72 asker, kergit avcısı olarak 42 asker, kergit atlısı olarak 24 asker almışlığım oldu kargıcı veya atlı okçu olmadı vergi de gayet iyiydi :smile:

Yeni başlayanlar için gayet güzel.Krallıklar hakkında bilgi edinip oyunu kavraması kolay olur.(Yeni başlayanlar için söyledim).

Back
Top Bottom