Oyunculara Öneri

Users who are viewing this thread

Oyunun çok yavaş yol katettiğini mi düşünüyorsunuz. Krallığa girdikten veya krallık kurup düşman tarafı alt ettikten sonra görev kalmadığından mı yakınıyorsunuz. Buglardan mı sıkıldınız. Yoksa oyunda artık yapılabilecek her şeyi yaptığınızdan emin misiniz. İşte o zaman tam da doğru yere geldiniz:

Hemen şu an oyunu siliyorsunuz ve 2 ay sonra tekrar yükleyip yapacak yeni şeyler keşfediyor, oyunun ne kadar yol aldığını görüyor, yeni buglara yelken açıyor ve yeni görevlerle coşuyorunuz. Teşekküre gerek yok, bir kişiye dahi yardım edebildiysem ne mutlu bana

bxaVXN7OKUwFBvvI8wO_5o4XU3dfs-eD8wCwTIBRMpXOoQVYUWPgWCft-I8ISuPCQKIqWFpkuNindV56BPUVyFZNcyF8KNWYN1prgMBvEi1OHf0H4fPMFTn0phupwVhw2C0Wz6U

modemimle ben şuan birbirimize bakıyoruz. Hoş şimdi silsem her ayın 30'unda kalan interneti yesem 3-4 aya yüklenir ben de yeni şeyler keşfederim

?
Ramazan'a girerken aynısını yaptım, oyuna ve foruma ara verdim, geçenlerde tekrar başladım bir süre sardı, dün gece yine baymaya başladığını hissettim. Bu sabah aklımdan tam olarak bu dediklerin geçiyordu, bakalım ne olacak.. ?

Back
Top Bottom