Oyun Yükleme Rehberi

Users who are viewing this thread

Bundle key ' i girmiyeceksin , hata o yüzden oluyor ben düzelttim.

mtllc01 said:
Bundle key nedir :sad:
Mesela hem Warband'ı aynı zamanda da Napolyon Savaşlarını alırsan (Oyun+DLC) mail'ine ya da kutunda felan Bundle key olur yani tek key çift oyun.Fakat Steam'a a bundle keyini aktive ettirdikten sonra steam sana o oyunun ayrı iki key'ini veriyor . O keyler ile rozet ekleyeceksin bundle key ile değil.

Warband key'ini taleworlds.com'dan add new game kısmına ekliyosun aynı zamanda da foruma girip Profil > Game Ownership Badges (refresh): Kısmında reflesh'e basıyorsun geliyor .

sitede show games dediğimde warband resmi çıkıyor cd keyin son 2 harfi açık diğerleri ******** dye yazıyor

Tamam olmuş fakat neden forumda gözükmüyor hala anlamış değilim.

taleworlds.com runtime error veriyor hesap ile giriş yapınca. Forum hesabından çıkıp da girersem hata yok, yani hesaba girersem bu rozet işleri falan olmuyor. Bildiğin paradoks, nasıl çözeceğiz bunu.

Rozet ekleme anlatımının linkleri ölmüş acaba tekrardan yükler misiniz ya da başka birisi anlatabilir mi? Cd anahtarını panoya kopyala dedikten sonra  talewords profiline tıklayın dediği kısmı nereden bulacağım.

kocoko said:
Rozet ekleme anlatımının linkleri ölmüş acaba tekrardan yükler misiniz ya da başka birisi anlatabilir mi? Cd anahtarını panoya kopyala dedikten sonra  talewords profiline tıklayın dediği kısmı nereden bulacağım.
https://www.taleworlds.com/en/Account/UserGames

Seriali buraya gireceksiniz.

Dün dr ye gittim orjinal komple paket seerisini aldım laptopa yüklicem cd yi görüyo ama acmıyo böle bi sorunum var daha laptopu alalı da 3 gün oluyo aldım laptop da asus g550jk serisi bilgisayarda arıza oldunu sanmıyorum sadece bu cd de sıkıntı yapıyo bu durumla ilgili bi bilgisi yada önerisi olan varsa ve benimle paylasırsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Mount&Blade KOMPLE PAKET Windows 8.1 de YÜKLENMİYORMU ?

neqative34 said:
Dün dr ye gittim orjinal komple paket seerisini aldım laptopa yüklicem cd yi görüyo ama acmıyo böle bi sorunum var daha laptopu alalı da 3 gün oluyo aldım laptop da asus g550jk serisi bilgisayarda arıza oldunu sanmıyorum sadece bu cd de sıkıntı yapıyo bu durumla ilgili bi bilgisi yada önerisi olan varsa ve benimle paylasırsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Mount&Blade KOMPLE PAKET Windows 8.1 de YÜKLENMİYORMU ?
Selam. Başka bir bilgisayara takmayı denedin mi CD'yi? Bir dene istersen. 2-3 farklı bilgisayara dene. Olmuyorsa CD bozuktur.

Back
Top Bottom