Oyun Yükleme Rehberi

Users who are viewing this thread

Brave Men

Master Knight
Merhaba arkadaşlar!
Gördüğüm kadarıyla başlıktaki hususla ilgili konular çok açılmaya başlandı. Ben de bu sorunlar için bir rehber hazırlamaya karar verdim.

OYUN YÜKLEME REHBERİ

1- Oyunu yüklemeye başlayın.
2- Devam edin.
3- Steam adresi oluşturun. (varsa giriş yapın)
4- Serial kodu isteyene kadar devam ettikten sonra serial kodunuzu girin. Orada 5 kutucuk vardır fakat; sizin serialiniz 5 kutucuktan az olabilir geriye kalan kutucukları boş bırakarak tamam deyin.
5- Devam edin.
6- Oyununuz kuruldu.

İşlemleriniz bitti şimdi keyfini çıkarın.

rozet konusuyla ilgili tek rehber herhal, zaten yoruma açık bir konu değil 1 rehber yeter
iyi bir atılım olmuş eline sağlık, güzel anlatmışsın,  üye olduğumda 1 hafta anlayamamıştım rozetleri nasıl koyacağımı :grin:
ama orjinal oyunu kuramayan yoktur sanırsam :grin: rozet kısmı güzel olmuş

Bunu trollük olsun diye söylemiyorum ama yakında nasıl kayıt olunur diye rehber çıkmasından korkuyorum :roll:

vay be konu sabitlenmiş yararlı mararlı dedik ama sabitlensin de demedik rozet işi gereklide kim ne yapsın oyun yüklemeyi orj oyunu yükleyemeyen atsın kensini balkondan

çok uğraşmıssın ss ler falan

rozet rehberi faydalı eline saglık

Sanırım soruyu sormak için en uygun yer burası
Bann yemiş insanların rozetleri yanıyormu ne oluyor,
başka bir hesaba atabiiyorlarmı

Forum rozeti yalan oluyor. Başka account'a aktarılamıyor. Fakat keyiniz yanmıyor. Oyunu etkilemiyor yani kısacası. Firmanın resmi forumu olduğunu hesaba katarsak, burada zaten banlanacak hareket yapmaktan uzak durmak gerek sanki.

Mia said:
Forum rozeti yalan oluyor. Başka account'a aktarılamıyor. Fakat keyiniz yanmıyor. Oyunu etkilemiyor yani kısacası. Firmanın resmi forumu olduğunu hesaba katarsak, burada zaten banlanacak hareket yapmaktan uzak durmak gerek sanki.
Haklısınız,
Fakat forumda birde konu dışı bölümü var ve insanlar burada konuşurken Talewords lafı geçmiyor pek başka mevzular oluyor.
İnsanlar hiddetlenebiliyorlar.İstemedikleri şeyleri sinir anında söyleyebiliyorlar.
Yanı konu dışı bölümü bambaşka bir mekan yani herhangi bir forumdan pek farkı olmamalı diye düşünüyorum.

Ya warbandin ilk zamanlarında ben başka bir hesaptan rozet almıştım daha sonra forumda takılmaktan sıkılınca hesabı silmiştim.Hesabın adını falan hatırlamıyorum ama sildirim halde aynı seriali bu hesapta kullanamıyorum

nicksiz said:
Ya warbandin ilk zamanlarında ben başka bir hesaptan rozet almıştım daha sonra forumda takılmaktan sıkılınca hesabı silmiştim.Hesabın adını falan hatırlamıyorum ama sildirim halde aynı seriali bu hesapta kullanamıyorum

Rozet bir hesaba eklendiyse başka hesapta kullanılmaz. Eğer oyunu steamsız kullanmak istiyorsan mutlaka rozetli hesaptan indirilmelidir. Onun için de yöneticilere danışabilirsin. Zaten rozetin dediğimden başka bir getirisi yok.

Back
Top Bottom