Resolved oyun kaydolmuyor

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.5
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

Valtoin

Grandmaster Knight
1.5.5 beta' yı yükledikten sonra oyunum kayıt olmuyor.eski bir save'im vardı onu silip yeni bir save açtım.oyunumu kaydedip çıktığımda kaydettiğim oyun kayıtlı oyunlar kısmında gözükmüyor,onun yerine daha önce sildiğim eski save'im gözüküyor.yardımcı olabilir misiniz ?

-oyuna hiçbir mod yüklemedim.
-oyunun dosyalarını birkaç kez doğrulattım ancak sorun çözülmedi.
-mp ye girebilmek için daha önce oyunu 1.5.4 e döndürmüştüm,daha sonra tekrar 1.5.5. betaya geçtim belki onunla ilgisi olabilir.
-en son gelen hotfix'i yükledim.

not:windows defender bir uyarı vermiş şimdi gördüm,bannerlord launcher denetimli klasör erişimi engellendi falan diye acaba bu save'i mi engelliyor?

1.5.5 beta' yı yükledikten sonra oyunum kayıt olmuyor.eski bir save'im vardı onu silip yeni bir save açtım.oyunumu kaydedip çıktığımda kaydettiğim oyun kayıtlı oyunlar kısmında gözükmüyor,onun yerine daha önce sildiğim eski save'im gözüküyor.yardımcı olabilir misiniz ?

-oyuna hiçbir mod yüklemedim.
-oyunun dosyalarını birkaç kez doğrulattım ancak sorun çözülmedi.
-mp ye girebilmek için daha önce oyunu 1.5.4 e döndürmüştüm,daha sonra tekrar 1.5.5. betaya geçtim belki onunla ilgisi olabilir.
-en son gelen hotfix'i yükledim.

not:windows defender bir uyarı vermiş şimdi gördüm,bannerlord launcher denetimli klasör erişimi engellendi falan diye acaba bu save'i mi engelliyor?
Olabilir.

Geç geri dönüş yaptığımız için üzgünüz. Sorunun çözüldüğüne sevindik. Başka bir problem yaşanması durumunda lütfen bize bildiriniz. Anlayışınız için teşekkürler.

Back
Top Bottom