Resolved Oyun içi karakterlerin resimlerindeki hatalar (Grafik Hataları)

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.8
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Evet 1.5.8'deki png yüklenme sorunu tam gitti derken böyle bir problem çıkageldi. Sorun oyunda 1 saat vs. gibi bir süre hiç olmazken oyun uzadıkça ortaya çıkmaya başladı. Oyunu oynamaya engel değil fakat oynamaya devam ettikçe karakterlerin yüzleri bile değişmeye başladı.

Merhaba. "C: \ ProgramData \ Mount ve Blade II Bannerlord \ Shaders" ve "C: \ Program Files (x86) \ Steam \ steamapps \ common \ Mount & Blade II Bannerlord \ Modules \ Native \ TileSets \sayfalar " dosyalarının içeriklerini sildikten ve oyun dosyalarını doğruladıktan sonra tekrar deneyebilir misiniz?

Merhaba. "C: \ ProgramData \ Mount ve Blade II Bannerlord \ Shaders" ve "C: \ Program Files (x86) \ Steam \ steamapps \ common \ Mount & Blade II Bannerlord \ Modules \ Native \ TileSets \sayfalar " dosyalarının içeriklerini sildikten ve oyun dosyalarını doğruladıktan sonra tekrar deneyebilir misiniz?
Bahsi geçen işlemleri yaptım, dosyaların tekrar indirilmesini bekliyorum. İşlem bittiğinde burayı tekrar güncellerim.

Şuanda uyguluyorum, geri dönüşü uzunca gözlemleyip yapacağım. Bu arada yardımınız ve ilginiz için teşekkürler.

Ve bir problem daha fark ettim, eğer düşman ordusu kuşatmadayken yenilirse kuşatma simgesi gitmiyor. Ben kuşatma var diye gidiyorum ama kuşatma olmuyor. Düzeltirseniz çok güzel olur.

Geri bildirimlerinizi bekliyor olacağım. Rica ederim!
Dediğiniz işlemleri yaptıktan sonra süreki fps drop yiyorum oynanmaz hale geldi oyun. Normalde oyunu medium'da oynuyorum(Zorlarsam High ayarlarda 30 fps alıyorum) şuan very low'a çeksem dahi inanılmaz drop yiyorum.

Edit: Savaşlar da gayet normal ama haritada ilerlerken bu problemi yaşıyorum

Ve bir problem daha fark ettim, eğer düşman ordusu kuşatmadayken yenilirse kuşatma simgesi gitmiyor. Ben kuşatma var diye gidiyorum ama kuşatma olmuyor. Düzeltirseniz çok güzel olur.
aylar önce bildirdim, sanırım öncelik sırasında altlarda bu sorun

Dediğiniz işlemleri yaptıktan sonra süreki fps drop yiyorum oynanmaz hale geldi oyun. Normalde oyunu medium'da oynuyorum(Zorlarsam High ayarlarda 30 fps alıyorum) şuan very low'a çeksem dahi inanılmaz drop yiyorum.

bannerlord performans rehberi gibi bir makale görmüştüm. ordaki başlangıç ayarlarını yaparak fps arttırabilirsin.

Belki düzelir ümidiyle 1.5.9 betaya yükselttim bakalım.
Haberleri bekliyorum :smile: (Ben saldım bu arada artık oyunu 500+ saatim var her gelen hataya vs olabilir henüz ea diyip geçtim ama sıkıntısız (performans olarak) oynadığım oyunu yapılan yönlendirmeler sonucu bozup, daha sonrada hiç bir şekilde dönüş yapmayan yetkili arkadaşla (@bFaceIII ) ile sabrım tükenmiş bulunmakta. Bir süre oyunu bırakmaya karar verdim, geliştirici ekibe başarılar, aktif oyunculara bu gibi durumlara karşı sabır dilerim.

Merhaba tekrar. Sunduğumuz çözümler aynı ya da benzer sorunları çözdüğünü test ettiğimiz çözümler oluyor. Sizin için performans düşüklüğüne sebep olduğu için üzgünüz. Konuya geri dönecek olursak, 1.5.8 sürümündeki arayüz yavaşlığı 1.5.9 Beta da giderildi. Gpu driverlarınız güncel mi?

Belki düzelir ümidiyle 1.5.9 betaya yükselttim bakalım.
Emin olabilmek adına soruyorum, 1.5.9 Beta sürümüne geçerek, bahsettiğim dosyaları sildikten ve dosya bütünlüğünü sağladıktan sonra 1.5.8 de yaşadığınız pembe renk sorununu yaşamaya devam ediyor musunuz?

Konuyu geliştiricilerimize ilettik ve üzerinde çalışılıyor. Onlardan alacağım geri dönüş doğrultusunda bu başlığı güncelleyeceğim.

Bu konuyu da QA ekibimize ilettik. Raporladığınız için teşekkürler.

Back
Top Bottom