oyun içi 3 soru? idam? tünel? yemek arabası zehirleme??

Users who are viewing this thread

slm arkadaşlar.. benim oyun içi 3 sorum olacaktı 1.si şehirlerde tüneller var mı varsa hangi şehirlerde var ve nasıl giriliyor? 2.si idam etme var mı varsa nasıl ediliyor ve kimler ediliyor. 3.süde yemek arabası zehirleme var mı yine varsa nasıl ve kimin arabaları zehirleniyor. teşekkürler

2. Şehir sularına zehir katarken yakalanırsan idam ediliyorsun ve idam ettirme gibi bir şey yok. Sanırım yok.

vayvayva said:
slm arkadaşlar.. benim oyun içi 3 sorum olacaktı 1.si şehirlerde tüneller var mı varsa hangi şehirlerde var ve nasıl giriliyor? 2.si idam etme var mı varsa nasıl ediliyor ve kimler ediliyor. 3.süde yemek arabası zehirleme var mı yine varsa nasıl ve kimin arabaları zehirleniyor. teşekkürler

Tuneller var  tanıtım vıdeolarında gormustum ama kullanmak nasıp olmadı bulamadım

Bende senin gibilere acıyorum. Crack ile 2 saat oynayıp çok bilmiş gibi konuşuyorsun. Görev , Hikaye , grafik Warbanddan daha iyi. Geri kalan şeyler için Warband. Ama müthiş bir kurgusu var feci sarıyor. 48 saat oynamışım steamdan baktım hilesiz hurdasız. Acayip sardı hikayesi..

Tünel var.Şehrin olursa savunma mekanizması diye bişey inşa edebiliyorsun bu da tünel oluyor.Su zehirleme var şehir ya da kale kuşatmasında bende bi kere çıkmıştı öyle bir seçenek ama sonra yeni başladığım oyunda henüz göremedim.Yemek arabası ve idam olayını bilmiyorum.

b0rish said:
Bende Rusya Çarlığını bi görevde taht talibi ile ele geçirdik.Çar Alexie yanına gittim beni esir tuttu ve tünele attı bende kaçtım ScreenShot'da var ama imageshack çalışmıyor nedense. :lol: :lol:

5461.jpg

pandoraxx said:
Bende senin gibilere acıyorum. Crack ile 2 saat oynayıp çok bilmiş gibi konuşuyorsun. Görev , Hikaye , grafik Warbanddan daha iyi. Geri kalan şeyler için Warband. Ama müthiş bir kurgusu var feci sarıyor. 48 saat oynamışım steamdan baktım hilesiz hurdasız. Acayip sardı hikayesi..

Aynen katılıyorum sımdı der crack yerıne demo ıle oynayıp baktım.
Demoyla butun herseyı yapıp oyunu bıtırdıgı ıcın arkadas beyenmedım ayagı cekebılıyorlar.

mynuck said:
Tünel var.Şehrin olursa savunma mekanizması diye bişey inşa edebiliyorsun bu da tünel oluyor.Su zehirleme var şehir ya da kale kuşatmasında bende bi kere çıkmıştı öyle bir seçenek ama sonra yeni başladığım oyunda henüz göremedim.Yemek arabası ve idam olayını bilmiyorum.
ben yaptım onu nerde tünel nerden giriliyor

pandoraxx said:

seninle tartışıp seviyeyi yerlere çekecek değilim. oyunlardan anladığın yok. anlaşılan hiç m&b warband modlarını oynamamışsın. herhangibir moddan daha üst düzey değil. bu bir mod da olabilirdi ve bu kadar ilgi çekmezdi olay bundan ibadet ama malesef herkes bunu 1 seferde anlayamıyor . bazılarınınki köşeli sanırım

1. var rus senaryosunu oynarsan görüyorsun
2.idam ediliyoruz idam edemiyoruz
3.bilmiyorum

catboy said:
ben gard ları bilerek öldürmedim idam etmediler beni D idam edilişimizi izleyebiliyozmu
Evet giyotinle kafanı kesiyorlar.Kanların monitöre sıçrıyor.Tam bir vahşet görüntüler.Bir an için oyun olduğunu unuttum.Elim kolum tutmaz oldu.

Şaka şaka göremiyosun :smile:

Bence bir mod olsaydı fazlasıyla ilgi çekerdi.Türkler var resmen oyunda (Kırımı kastediyorum) daha ne olsun ateşli tabancalar,yeni oyun fonksiyonları ve kreasyonları.İnsanlar farklılıkları severler 17.yy.de bir savaşçı olmak çoğu kişinin hoşuna gitmiştir.Ve şunu da hatırlatmak isterim baktığım çoğu konuda oyunu kötülüyor veyahut övüyorlar bir kişide çıkıp başkasının fikrine karışıyor.Rica ederim arkadaşlar bu crack meselesi yüzünden kaç kişi banlandı ? sayısızBirbirimize böyle davranmamalıyız ortada kesin birşey yokken sen korsancısın yok efendim crack kullanıyorsun diyerek konuyu sürüklemeyelim lütfen.Eğer o kişi açık veririse suçlarsınız onu.Bilip bilmeden birbirinizi suçlamayın kim bilir başkasının orjinal mi,korsan mı kullandığını ?
Not:Moderatörlüğe kalkışmıyorum yanlış anlaşılmasın sadece kendi bakış açımdan forum halkını anlattım :grin:

Back
Top Bottom