Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Users who are viewing this thread

Oyunda senato sistemi var mı? İmparatorluk lordlarıyla falan konuştuğum da bazı diyaloglarda senato geçiyordu.
Sadece lafta var. Sürekli bir şeylerden bahsediliyor, bir savaş yaşanmış ülkeler birbirine düşmüş, İmparatorluk üçe bölünmüş birisi senato tarafından yönetiliyor sözde. Ama oyun mekaniğinde böyle bir şey yok halbuki. Diğerleri nasıl yönetiliyorsa imparatorluk da öyle yönetiliyor.

Oyunu hızlandırmanın bir yolu yok mu (3 tuşuyla hızlandırılan hariç) çünki yetersiz geliyor bir yerden bir yere gidene kadar mevsimler günler geçiyor 15 dakkada gidiyoz utanmasak

Bir krallığa katıldım tüm krallıklar barışa geçti. Boş boş dolanıyorum. Son güncellemeyle ilgili bir sorun mu var? Uzun zamandır barışı bozmuyor hiçbir krallık.

Başka bir krallıktan birini ikna ederek kendi krallığıma çektim bunu yaptıktan sonra haritaya geri dönmüyor ve ikna ettiğim kişiyle konuşma ekranına dönüyor bu bugdan kurtulmak için ordu toplayıp onu orduya çağırmam gerekiyor

Tabut oyununu oynarken karşımdaki npc kitleniyor pesde edemiyorum onun sırası diye öylece bekliyoruz alt f4 atıyoruz canımızı sıkıyor 8 yıldır geliştirilen bir oyunda keşke daha az böyle hatalar olsaydı :smile:

Tek başıma şehir kuşatmasına yetecek kadar askere erişemediğim için kardeşimize bir birlik oluşturdum ancak onun beni takip etmesini nasıl sağlayacağımı bulamadım. İki birlik olarak gidip şehir kuşatmak istiyorum, nasıl yapabileceğim hakkında bir bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi ?

Tek başıma şehir kuşatmasına yetecek kadar askere erişemediğim için kardeşimize bir birlik oluşturdum ancak onun beni takip etmesini nasıl sağlayacağımı bulamadım. İki birlik olarak gidip şehir kuşatmak istiyorum, nasıl yapabileceğim hakkında bir bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi ?
Bir krallığa bağlıysan, krallık sekmesinden ordu oluşturup nüfuz harcamadan yanına çağırabiliyorsun. Krallığa bağlı değilsen yapabiliyor musun bilmiyorum.

Ben krallığa bağlı değilken hiç birlik oluşturmadım. Ama belki Warbandde olduğu gibi 'beni takip et' diyaloğu vardır. Bi konuşup bakmak lazım.

Bir krallığa bağlıysan, krallık sekmesinden ordu oluşturup nüfuz harcamadan yanına çağırabiliyorsun. Krallığa bağlı değilsen yapabiliyor musun bilmiyorum.

Ben krallığa bağlı değilken hiç birlik oluşturmadım. Ama belki Warbandde olduğu gibi 'beni takip et' diyaloğu vardır. Bi konuşup bakmak lazım.
Bir krallığa sahip değilim. Krallık kurabilmek için birlik oluşturmuştum aslında :grin: Kardeşimle konuştuğumda beni takip et gibi bir seçenek bulamadım ben. Galiba krallık kurmadan böyle bir imkanımız yok.

Şuan için krallığa dahil olmadan birlik oluşturamıyoruz.

Şuan için krallığa dahil olmadan birlik oluşturamıyoruz.
Herhangi bir krallığım yok,başka bir krallığa bağlı değilim ve birlik oluşturdum. Klan sekmesinde birlik oluştur seçeneği çıkıyor. Kardeşimize bir birlik verdim hatta bir tane daha birlik oluşturabiliyorum. Bu arada oyun sürümü e1.4.3, beta oynamıyorum zaten istesemde oynayamam çünkü Epic Games'ten aldım oyunu.

1- eski patch lerde [ctrl] + 1 + 3 basıyorduk 1. ve 3. birliklere aynı anda aynı komutu verebiliyorduk. 1.5 patch de bu kalkmış, yazık olmuş.
2- demircilikte X Y Z bölümlerinden seçtiğim kılıç parçalarını bir sonraki demirciye girdiğim vakit neden tekrar oluşturmak zorundayım? lütfen buna da bir el atınız.

Last edited:
Back
Top Bottom