Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Users who are viewing this thread

Merhabalar öncelikle oyundaki başarıdan dolayı herkesi tebrik ediyorum çok güzel bir oyun olmuş,
Benim sorum ana görev ile alakalı, 10 tane soylu ile konuşmam gerekiyor anca 1 tanesi ile konuşabildim, bir tane savaş hakkında soru soruyoruz ben orada değildim şuna sor gibi bir şey diyor fakat o kişiyi bulana kadar baya bir zaman geçiyor günlük olarak hep param azalıyor yapamıyorum görevi yardımcı olabilir misiniz bu görevi nasıl geçebilirim
Teşekkürler

Merhabalar öncelikle oyundaki başarıdan dolayı herkesi tebrik ediyorum çok güzel bir oyun olmuş,
Benim sorum ana görev ile alakalı, 10 tane soylu ile konuşmam gerekiyor anca 1 tanesi ile konuşabildim, bir tane savaş hakkında soru soruyoruz ben orada değildim şuna sor gibi bir şey diyor fakat o kişiyi bulana kadar baya bir zaman geçiyor günlük olarak hep param azalıyor yapamıyorum görevi yardımcı olabilir misiniz bu görevi nasıl geçebilirim
Teşekkürler
N tuşuna basıp o kişi nerede öğrenebilirsiniz. Ben uğraşmadım o görevle, 150 gün civarı oldu, denk geldikçe konuşuyorum, anca 4 lordla konusabildim

N tuşuna basıp o kişi nerede öğrenebilirsiniz. Ben uğraşmadım o görevle, 150 gün civarı oldu, denk geldikçe konuşuyorum, anca 4 lordla konusabildim
Teşekkür ederim o zaman bende pek uğraşmayayım denk gelirse yaparım

Teşekkür ederim o zaman bende pek uğraşmayayım denk gelirse yaparım
birde şöyle birşey var galiba. bana bir kere denk geldi. mesela bir kişi ile konuştuk o "ben bilmiyorum ama şu bilir" dedi ya. o kişide mavi ünlem çıkıyor, haritada denk gelirse kaçırma yakala sor. + tahminim klan liderlerine sormak lazım onlar biliyor gibi bu işi, düşük sayıda ordusu olan lordlar hep topu başkasına atıyor.

birde şöyle birşey var galiba. bana bir kere denk geldi. mesela bir kişi ile konuştuk o "ben bilmiyorum ama şu bilir" dedi ya. o kişide mavi ünlem çıkıyor, haritada denk gelirse kaçırma yakala sor. + tahminim klan liderlerine sormak lazım onlar biliyor gibi bu işi, düşük sayıda ordusu olan lordlar hep topu başkasına atıyor.
Çok teşekkür ederim

bende de bir sıkıntı var acaba nedeni ne olabilir Kalradya İmp. kurdum görevin dediği gibi. Sonra savaş açtığım krallığın kalesinin kuşatım hazırlık bitti saldırıyı yönete bastım oyundan attı. sonra bir daha girdim kuşatmayı kaldırıp kuşattığım kalenin lorduyla konuşma talep ettim konuşma ekranında bir daha attı bilen bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.

Oyunda bildirimler geliyor kaçırıyorum acaba kaçırdığım bildirimleri görebileceğim bir yer var mı?
Çok sıkıntı yaşatıyor bu durum, mesela şehirimi işgal ediyorlar nereyi işgal etmeye çalıştıklarını göremeden bildirim gidiyor...

Lake Rats'ler ile savaşa girdim, ancak bir krallığa bağlanmam için onlarla barış yapmam gerekiyor. Barış antlaşması nasıl yapacağımı bulamadım. Adamları dövüp dövüp salıyorum, ilişkim 10 oldu düşmanımla. Nasıl barış imzalayacağım?

Hocam aynısı başıma geldi savaşta olduğun krallığın başındaki adamla barış yapmalısın,güçlü bir grubun varsayağmala ve adamlarını esir alarak para kas ortalama 30 bin dinara falan ancak ikna oluyor barışa.

Eşyaları tüccara satarken satmak istemediğim eşyalar yüzünden zaman kaybediyorum yani bi item lock olayı gelse fena olmaz.

Lordların bizim gibi köylerden adam toplaması güzel düşünülmüş ancak iyi uygulandığını düşünmüyorum çünkü bir yerden sonra sürekli olarak 4-5 askeri olan ve sürekli haydutlara esir düşen boş npclere dönüşüyorlar, bu da diğer krallıkların kartopu etkisiyle kısa sürede tüm kalradyayı fethetmesiyle sonuçlanıyor tabii.

Lordların bizim gibi köylerden adam toplaması güzel düşünülmüş ancak iyi uygulandığını düşünmüyorum çünkü bir yerden sonra sürekli olarak 4-5 askeri olan ve sürekli haydutlara esir düşen boş npclere dönüşüyorlar, bu da diğer krallıkların kartopu etkisiyle kısa sürede tüm kalradyayı fethetmesiyle sonuçlanıyor tabii.
Çok haklısın çok kısa sürede krallıkların tümü düştü bende sebep aynen bu, lordların zamanında asker toplamaması yada çok az toplaması sonunda sürekli sıfır adamla gezip çapulcuların eline düşüyorlar sonrada krallık komple düşüyor.

Hocam hayırlısıyla dördüncü çocuğum doğacak oyunda.. 5 dakika karımı ziyaret ediyorum ayrılırken hop hamile kalıyor. Bu gidişle çocuklardan ordu kuracağım. Fabrika gibi çoğalıyoruz. Yok mu şunlara bir dur deme yolu.

Back
Top Bottom