Oyun Downgrade Yapılmaya Devam Mı Ediliyor?

Users who are viewing this thread

Unique

Grandmaster Knight
Oyuna uzun süreden sonra tekrardan girdiğimde sefer haritasındaki ağaçların ve ışıklandırmanın değiştiğini gördüm ama sanki eskiden daha iyi gibiydi. Ayrıca çok gereksiz sis varmış gibime geldi, yaz ayından dolayı mı diye düşünerek 1 ay bekledim fakat hiçbir şey değişmedi, düşünceleriniz neler?

Ben de fark etmiştim. O sırada Bannerlord Online çıkınca ufak çaplı bir karşılaştırma yaptım, Bo mapi eski campaign mapi gibi düzgündü. @dijiTurk de fark etmişti sanırım. Bo'daki ışıklandırma vb.nin daha iyi olduğunu söylüyordu. Ana map daha kalabalık olduğu için orada bir downgrade'e gidilmiş veya farklı bir "optimizasyon" sistemi entegre edilmiş olabilir ama bilmiyorum tabii.

Ben de fark etmiştim. O sırada Bannerlord Online çıkınca ufak çaplı bir karşılaştırma yaptım, Bo mapi eski campaign mapi gibi düzgündü. @dijiTurk de fark etmişti sanırım. Bo'daki ışıklandırma vb.nin daha iyi olduğunu söylüyordu. Ana map daha kalabalık olduğu için orada bir downgrade'e gidilmiş veya farklı bir "optimizasyon" sistemi entegre edilmiş olabilir ama bilmiyorum tabii.
Nehirlerdeki suları çektikleri yetmemiş gibi bir de daha fazla downgrade yapmışlarsa komik olur cidden. Gerçi, koca oyunda nehirde su kalmadığını teknik desteğe bildirmeden farkedemeyecek kadar sıkıntılı olan oyun yapımcıları belki haritanın bozulduğunu da farketmemiştir, bilemeyiz.

Oyunda save yaptığımızda renkler soluklaşıyor konuda bahsettiğim gibi, ticaret ekranına gir çık yapınca ise tekrardan olması gerektiği hale dönüyor. Ben bu testi yaparken hiç ticaret ekranına falan girmeden yapmıştım, sanırım ondan dolayı öyle oldu.

Oyuna uzun süreden sonra tekrardan girdiğimde sefer haritasındaki ağaçların ve ışıklandırmanın değiştiğini gördüm ama sanki eskiden daha iyi gibiydi. Ayrıca çok gereksiz sis varmış gibime geldi, yaz ayından dolayı mı diye düşünerek 1 ay bekledim fakat hiçbir şey değişmedi, düşünceleriniz neler?

Bune ya aksam aksam gene moralim bozuldu, oyun hakkında bilgi edindikçe oyuna ilgim azalıyor.

Her neyse, renkler değişmiş ve sis değişmiş gibi geldi bana sis olayı bence güzel ama renkler soluklaşmış eskisi gibi yapmalılar diyeceğim ama öncelikleri değildir şimdi.

Back
Top Bottom