Need More Info Oyun devam etmiyor

Users who are viewing this thread

ycdaskin

Recruit
Merhaba,

Savaşta olduğum ordulardan biri saldırdı. Ben de savaşmak yerine cazibemi kullanarak onu kendi krallığıma katma yoluna gittim ve başarılı oldum. yani adam benimle savaşmaya gelmişti ama ben onu ikna ederek krallığıma kattım. fakat bu aşamadan sonra oyun hiçbir türlü devam etmiyor. Haritada ilerlemeye çalıştığım anda yeniden diyalog ekranına giriyorum. Oyunun anlamsız autosave mantığı yüzünden en son kaydedilmiş nokta da bura oluyor. Oyunu yeniden yüklediğimde yine aynı noktadan başlayıp ilerleyemiyorum. Bir önceki manuel save dosyasını yüklemek istesem de saatlerim boşa gitmiş oluyor. Klan seviyemi zorla 5'e çıkarmışken bir daha 4'e dönmek zorunda kalacağım. Açık konuşayım bugsız yazılım olmaz ama bu tam olarak Türk işi olmuş. Early access aşamasında olması bir bahane olamaz. Yıllardır yüzlerce oyun oynamışımdır ama bu kadar buglı çıkanı ilk defa görüyorum. Dediğim gibi bunun sebebi Türk işi olması. Diğer oyunlar ilk yayınlamadan sonra yayınladıkları yamada geri dönüşü yapılan bugların tamamını düzeltiyorlar. Bunlar bir sürü yama yayınladı ama fixler hep saçma sapan konularla alakalı. Oyunun stabil olmasıyla alakalı hiçbir gelişme yok. Aynı hatalar, aynı buglar en başından beri zerre kadar düzelmedi. Grafiklerle ilgili yapılan düzeltmeleri fix diye iteliyorlar.

Oyunu oynarken sorun yaşadığınız için üzgünüz. Konuyla alakalı save dosyasını bize nasıl ileteceğiniz konusunda sizlere özel bir mesaj gönderdim. Oyunun bir sandbox oyunu olması yüzünden bir hatanın oluşması için çok fazla senaryonun oluşması gerekiyor. Bunları oluşturmak her zaman kolay ve hızlı olmuyor. Çoğu hatayı kendi otomatik testlerimizde ve test ekibimizin denemelerinde maalesef oluşturamıyoruz. Bu yüzden bu hataların bizlere iletilmesi çok önemli.

Back
Top Bottom