Oyun Dünyası Genel Sohbet

Users who are viewing this thread

SinCap said:
Tf2  mahvoldu bence ya güncelleye güncelleye yamalı bohça oldu oyun. Spy ile ortamlara akmaya doyamamıştım oysaki.. Dying Light oynamak istiyorum deli gibi ama imkan yok ne güzel atmosferi ve grafikleri var..

Efsane bir güncelleme geliyor. Tüm o 6 yaşındaki Ruski ve Türkleri temizleyecek bir güncelleme. Source 2, Competitive (Rekabetçi) oyun modu ve yeni engineer, spy item'ları gelecek.

Lord GabeN hear us ! Hear our prays ! Clear our game from Ruskies ! Holy GabeN ! We only demand our AWP's and Unusual items from you ! Don't dissappoint us ! You are winner of winners ! Developer of developers !

GabeN.

Banished mükemmel.Hayatımın yarısını bu oyuna verebilirim.Tam istediğim türden.
Stronghold 3'de çalışanları hareket ettiremiyorum ve kamp ateşinde ısınıyorlar.Kurtlar gelip yiyo onları napcam?

Oo tf2 oynayan varmış ben de eskiden oynardım,lobby giren var mı?
Redstone Knight said:
SinCap said:
Tf2  mahvoldu bence ya güncelleye güncelleye yamalı bohça oldu oyun. Spy ile ortamlara akmaya doyamamıştım oysaki.. Dying Light oynamak istiyorum deli gibi ama imkan yok ne güzel atmosferi ve grafikleri var..

Efsane bir güncelleme geliyor. Tüm o 6 yaşındaki Ruski ve Türkleri temizleyecek bir güncelleme. Source 2, Competitive (Rekabetçi) oyun modu ve yeni engineer, spy item'ları gelecek.

Lord GabeN hear us ! Hear our prays ! Clear our game from Ruskies ! Holy GabeN ! We only demand our AWP's and Unusual items from you ! Don't dissappoint us ! You are winner of winners ! Developer of developers !

GabeN.
sen böyle deyince oyunu yeniden yükleyesim geldi lan

Redstone Knight said:
SinCap said:

GabeN.

Zengin Ruskiler ve  Türkler'i unutmamak gerek. Her neyse  yeni pc almak farz oldu o zaman.

Beyler Skyrim oynuyorum da Khajiit olarak başladım böyle sinsi yanar döner şerefsiz ama iyilik için savaşan  atlayan zıplayan çevik bir karakter olmak istiyorum.

Şimdi nasıl takılmalıyım hangi  klanlara girmeliyim neler yapmalıyım? Oyun çok dolu bir oyun ama ben nerede  ne yapacağımı kimle takılacağımı pek bilmiyorum  bir kaç öneri sunsanız pek hoş olur.ç

SinCap said:
Redstone Knight said:
SinCap said:

GabeN.

Zengin Ruskiler ve  Türkler'i unutmamak gerek. Her neyse  yeni pc almak farz oldu o zaman.

Beyler Skyrim oynuyorum da Khajiit olarak başladım böyle sinsi yanar döner şerefsiz ama iyilik için savaşan  atlayan zıplayan çevik bir karakter olmak istiyorum.

Şimdi nasıl takılmalıyım hangi  klanlara girmeliyim neler yapmalıyım? Oyun çok dolu bir oyun ama ben nerede  ne yapacağımı kimle takılacağımı pek bilmiyorum  bir kaç öneri sunsanız pek hoş olur.ç

Kardeş khajiit de genelde haritayı gez farklı tapınaklardan iyi item bul Thumbs Ro Dah yap ejder görevlerinin 3ünü yap ve çok güçlü olarak çık aradan kimse ezemez seni . Ve bir taktik belki bilmeyenler vardır . Oyunda kitaplar bulunuyor bu kitapları okuyarak yeni büyüler öğrenebilirsin . Kitapları zindan mağara gibi yerlerden bulabilirsin .

Arkadaşında belirttiği gibi; bu tür şeyleri eğer oyunun konusu varsa oradan sorman, tartışman daha doğru olur. İstediğin bilgilere orada daha rahat bir şekilde ulaşabilirsin.

Gta 4 ü 5 yıl sonra aldım Gta 5 i de öyle yaparız artık. Yazın pc alırsam bir şekilde alacağım G2A dan. Sırf spoiler yememek için ne bileyim videolarını izleyip oyundan sıkılmamak için neredeyse hiç bir video izlemedim.

Yazın artık alır paşa paşa oyarım

SinCap said:
Gta 4 ü 5 yıl sonra aldım Gta 5 i de öyle yaparız artık. Yazın pc alırsam bir şekilde alacağım G2A dan. Sırf spoiler yememek için ne bileyim videolarını izleyip oyundan sıkılmamak için neredeyse hiç bir video izlemedim.

Yazın artık alır paşa paşa oyarım

Aynen, bende hiçbir şey izleyip okumuyorum. Yazın alıp oynayacağım doya doya :iamamoron:

Emrehan said:
Güzel haber.

http://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Steamin_Ucretsiz_Uyeliklerine_islem_Kisitlamasi_Geldi-78003.htm

Aksini düşünüyorum ben. Steam daha fazla para kazanmak için böyle bir şey yapmış, dolandırıcılığı azaltmak için demiş. Bazı kısıtlamalar neyse de aşırı kısıtlamış. Ücretsiz bir oyunu oynayacak kişi birine arkadaşlık daveti göndermek için illa 5 dolarlık alışveriş mi yapsın? Buyur buradan yol. Ek olarak 100 tane kutulu oyun da almış alsanız steamden oynansa da steamden almadıysanız yine 5 dolarlık alış veriş yapmanız gerek. Komedi.

Bence gayet yerinde bir davranış. Steam zaten oyun satmak için varolan bir sistem, üyelerin oyun satın almasını beklemesi gayet doğal.

Artık bir noktada varolan üyelerin durmadan yeni hesap açan spamciler tarafından rahatsız edilmesini önlemek, yeni hesap açıp da hiç para harcamayan kişilerin limitli olmasının getireceği sorunlardan daha önemli.

Goker said:
Bence gayet yerinde bir davranış. Steam zaten oyun satmak için varolan bir sistem, üyelerin oyun satın almasını beklemesi gayet doğal.

Artık bir noktada varolan üyelerin durmadan yeni hesap açan spamciler tarafından rahatsız edilmesini önlemek, yeni hesap açıp da hiç para harcamayan kişilerin limitli olmasının getireceği sorunlardan daha önemli.

Arkadaş ekleyememe ve kutulu oyunların geçersiz sayılması pek olmamış.

Steam'in getirdiği kısıtlamalardan bazıları daha önce de mevcut değil miydi? Arkadaşlık isteği gönderememe gibi. Sonradan gönderilebiliyordu sanırım ama emin olmak gerek.

Steam oyun satın alma amaçlı var olmuş olsa da bugün geldiği konum oyun ve oyun toğluluğu platformudur zaten o yüzden bu kadar yayıldı, oyun sattığı için değil. Bence bu hareket bugün geldiği noktaya da pek uygun düşmüyor. Amacı dolandırıcılığı engellemek olsaydı bunu başka şekilde de yapardı, hiç değilse steam dışı alınan oyunları da kabul ederdi. Sen ben oldukça aktif kullanıyoruz steami sıkıntı değil de kaç tane arkadaşım var sadece oynadığı 2 oyun için giren onları da zorluyor bu sistem. Steam'in yaptığı samimi gelmedi bana hiç. Hatta biraz iki yüzlülük.

Steam çok bozdu agalar. Fakat şu trade sistemi geldi geleli  steam kitlesi de bozdu. Bakıyorum her hafta bir üyelik ekliyor  wanna trade diyip bir link atıyor yersen..

Fakat steam bu ufak sorunu kendi lehine çevirerek iyi kullanmış. Böyle işgüzarlıkları sevmesem de adamlar her şeyi kendi lehine kullanabiliyorlar ya helal olsun.

Back
Top Bottom