Oyun Dünyası Genel Sohbet

Users who are viewing this thread

SinCap said:
Lavinia said:
Forumdan birinin (Tristan Brada idi yanlış bilmiyorsam) youtube kanalında serisi vardı, ona sorabilirsin belki.

Teşekkürler. Oynayan varsa  alınan kararları tartışmak isterdim  daha çok çünkü oyun bana zor geldi açıkçası TWD The Game gibi değil

Aynısı. Hiç bir katkısı yok diyalog dışında verdiğin kararların. Sonunda aynı sonucu elde ediyorsun ama diyalog değişiyor.

Fakat ikinci bölümde  Rodrik olarak kızı evliliğe ikna edebiliyorsun mesela elini iyi oynarsan.

İkinci bölümde biraz daha dişe dokunur şeyler oluyor.

Orası öyle  bu tüm Teltalle şirketi oyunlarında öyle ama mesela  kızı evlenmeye ikna edemedim.  Mira Forrester olarak oynarken de çok zorlandım. Ne bileyim saçma saçma şeyler yaptım sanırsam İngilizcem iyi ama politika işini bi koparamadım ki Kral ın şehrinde de bir sürü it kopuk var kimseye güvenemedim bakalım.

Zaten Forrester gibi zorda kalmış bir hane olarak ne dersek diyelim elden bir şey gelmez. Bak görürsünüz Gared Tuttle ile duvarda vereceğimiz kararlar daha çok etkili olurken  Forrester Hanesi ile yaptıklarımız pek etki göstermeyecek bunun nedeni  Bolton ve Whiterel ( ya da ne haltsa) hanesinin baskılarındandır.

SinCap said:
Orası öyle  bu tüm Teltalle şirketi oyunlarında öyle ama mesela  kızı evlenmeye ikna edemedim.  Mira Forrester olarak oynarken de çok zorlandım. Ne bileyim saçma saçma şeyler yaptım sanırsam İngilizcem iyi ama politika işini bi koparamadım ki Kral ın şehrinde de bir sürü it kopuk var kimseye güvenemedim bakalım.

Zaten Forrester gibi zorda kalmış bir hane olarak ne dersek diyelim elden bir şey gelmez. Bak görürsünüz Gared Tuttle ile duvarda vereceğimiz kararlar daha çok etkili olurken  Forrester Hanesi ile yaptıklarımız pek etki göstermeyecek bunun nedeni  Bolton ve Whiterel ( ya da ne haltsa) hanesinin baskılarındandır.
Yakuşukluyum biliyom seçeneğini kullan,üstüne ironwoodun yarısını bubağa vercem kıs de tamam sonrası

kızı ikna etmesi kolay da ona buna ironwood vereceğiz diyoruz sonra  elimizde yer kalmayacak diye vermedim. %25 i  whiterel hanesinin  e yarsınıı da kızın babasına versek... bir de Mira var  o da biraz pay satsa ki zaten amaç o  Tyrion ile takılıyoruz işler yaş. Asher baba gelsin bakacağız duruma

Yüzüğü öpmedim o şişko puşt istediğini yapsın öpmem de. Ya zaten spoiler olacak ama sonu zaten belli kafayı çalıştırıp politika kasayım diyorum ama hiç bir şey değişmiyor. Mira Forrester en etkili karakter ama onla da oynamak kasıyor ve yoruyor. Sıkıcı be.

Normal olarak buglar var tek tük ama öyle büyük eksisi yok. Patch notlarına bakmadım bayadır, geliştiriyorlardır heralde

Ulan five nights at the freddysin teorilerini ve uc farkli sonuna baktim. Beynim eridi ya. Helal olsun mükemmel bir oyun olmus.

GTA V alan ttnet limitsiz internet kullanıcılarına 1 ay AKK yokmuş millet. Eğer 1 Nisandan önce oyunu önsipariş ederseniz 1 ay arşivcilik yapabilirsiniz.

Şartları 1 Nisandan önce almak ve faturaya yansıtarak almanız gerek bu videoda bilmeyenler için rehber hazırladım.

https://www.youtube.com/watch?v=R1_-enIgpKg

Tf2  mahvoldu bence ya güncelleye güncelleye yamalı bohça oldu oyun. Spy ile ortamlara akmaya doyamamıştım oysaki.. Dying Light oynamak istiyorum deli gibi ama imkan yok ne güzel atmosferi ve grafikleri var..

Back
Top Bottom