Oyun Dünyası Genel Sohbet

Users who are viewing this thread

a4dLRXA_460s.jpg

The long dark oyun olarak güzel ama hayatta kalmak okadar zormu bilemem şimdiden günlerce yetecek yiyeceğim ve içeçeğim var ve etrafım ev dolu yalnız bir tüfek bulamadım

İncili Arwa said:
Metro 2033'ü oynamayı planlıyorum da sistemim yeter mi diye düşünüyorum, pek de anlamam bu konulardan. Bir arkadaş yardımcı olabilir mi acaba ?

6Z86Vv.png
Diğer arkadaşların hangi uçuk bilgilerle oynayabileceğini söylediklerini bilmiyorum fakat dizüstü bilgisayarında ekran kartı giriş seviyesi bir kart. Eski oyunları düşük ve belki orta ayarlarda çalıştırır fakat Metro serisi her zaman kötü optimize edilmiş olunması ile bilinen bir seri olduğu için düzgün bir şekilde oynaman çok muhtemel değil.

Kullandığın 1366 x 768 çözünürlükte 15 FPS civarında oynarsın. Çözünürlüğü 800 x 600 yaparsan 25 üstüne çıkabilir, belki öyle deneyebilirsin. Yine de çok iyi bir tecrübe olacağını sanmıyorum. Directx11 ile deneme zaten, 9'a geçir direk ve en düşük ayarları aç.

Kasarsa bayağı böyle 25 Fps üzerini görmüyorsan Steam Üzerinden oynuyorsan ki umarım öyledir. Çalıştırma Seçeneklerine tıklayıp Başlatma bilmem nesine 
Code:
-dxlevel 80
Yazarsan DirectX 8 kullanarak oynarsın Grafiklerde feci düşüş yaşarsın ama 35 Fps görme şansın artar :grin: 70 yazmanı da önerirdim ama artık desteklemiyor Steam oyunları...

Metro 2033 redux oynayabilirsin buglar düzeltilmiş oluyor. Daha az kasma olur 15 fps alsan bile oynamaya değer ama tavsiyem oyunda öldürüp ilerlemen değil oyunda yaşa karakterleri dinle ve düşmanların anlattıkları efsanelere kulak ver tavsiye ederim. Favori serimdir ve ilk kitabınıda okudum. Oyunda takılırsan özrlden mesaj atman yeter.

Cpt. Tlgklz said:
Kasarsa bayağı böyle 25 Fps üzerini görmüyorsan Steam Üzerinden oynuyorsan ki umarım öyledir. Çalıştırma Seçeneklerine tıklayıp Başlatma bilmem nesine 
Code:
-dxlevel 80
Yazarsan DirectX 8 kullanarak oynarsın Grafiklerde feci düşüş yaşarsın ama 35 Fps görme şansın artar :grin: 70 yazmanı da önerirdim ama artık desteklemiyor Steam oyunları...

Steamden indireceğim bakalım da yazılanlar üzerine kararsız kaldım, bir ara indiririm artık. Teşekkürler cevaplar için hepinize.

İncili Arwa said:
Cpt. Tlgklz said:
Code:
-dxlevel 80

Steamden indireceğim bakalım da yazılanlar üzerine kararsız kaldım, bir ara indiririm artık. Teşekkürler cevaplar için hepinize.
Sistemini telde göremedim ama yarın bi bakim kesin söylerim sana

http://pioneerspacesim.net/#&panel1-8

Uzay simulasyonu sevenlen için zor ama güzel bir oyun.  :smile: Oyun ücretsiz ve Türkçe.

Şu Dynasty Warriors 8 Empires online bir oyun mu yoksa etiketlerdeki gibi aksiyon/hack and slash tarzı mı? Can sıkıntısına denemeyi düşünüyorum ama adam akıllı Türkçe bir bilgi yok etrafta.

Bu arada Homeworld'ün Remastered sürümü çıkmış sonunda, şu sıralar oyun arayan varsa deneyebilir. Çok güzel bir oyun Homeworld.

Genel olarak dynasty warriors serisi online olmuyor, bir ara mmorpg si vardı oda kapandı herhalde. Empire olan versiyonu sadece daha detaylı ana senaryo yok yani. Koei alkışlıyorum 6 dan sonra 8 ide pc için cıkardılar şükür.

Yine engine ücretsiz ama Havoc için para ödeyeceksin diyecekler. Hiç bir desteği yok bence.

Source 2 çıkarsa diğer Source oyunları ne olacak ? Patch mi gelecek ? CS için CS: S'de yaptıkları gibi yeni bir oyun daha çıkarabilirler fakat TF2 gibi oyunlarda böyle bir şey yapmazlar.

Hadi insanlar kozmetik item'lar için onca para döküyor. Bir anda yeni oyun mu çıkacak ?

Lord Gaben Hear Our Voice !

Forumdan birinin (Tristan Brada idi yanlış bilmiyorsam) youtube kanalında serisi vardı, ona sorabilirsin belki.

Lavinia said:
Forumdan birinin (Tristan Brada idi yanlış bilmiyorsam) youtube kanalında serisi vardı, ona sorabilirsin belki.

Teşekkürler. Oynayan varsa  alınan kararları tartışmak isterdim  daha çok çünkü oyun bana zor geldi açıkçası TWD The Game gibi değil

Back
Top Bottom