Oyun Dünyası Genel Sohbet

Users who are viewing this thread

Yok ya, sıkmıyor. Sıksa bile o bi yerin seviyesi baya yüksek. Sen hayatta kalamadığın için ilgini çekecek yeni şeyleri göremiyorsundur. :razz:

Ya ne güzel tarih hakkında bilgi veriyor oyun, tahta kılıç güçlü değildir talim için kullanılır mesela. Oyunda da tahta kılıç bir kaç vurumluk idi yanlış hatırlamıyorsam. Ata  biniyoruz mesela, atalarımız attan inmezmiş. Ayrıca dağlık gibi yerleriyle Türkiyeyi andırmıyor değil.

İncili Arwa said:
Ya ne güzel tarih hakkında bilgi veriyor oyun, tahta kılıç güçlü değildir talim için kullanılır mesela. Oyunda da tahta kılıç bir kaç vurumluk idi yanlış hatırlamıyorsam. Ata  biniyoruz mesela, atalarımız attan inmezmiş. Ayrıca dağlık gibi yerleriyle Türkiyeyi andırmıyor değil.
Tarihten ziyade kişinin yaratıcılığını geliştiriyor bu oyun, özellikle creative modu. Tarih diyorsanız önce Paradox Interactive oyunlarına bakacaksınız. Tarih ve coğrafya bilgimi kısmen Paradox oyunlarına borçluyum :razz:

Sypranx said:
[size=24pt]Combat[/size]
Kombat*
tumblr_mjkkenrKEE1s7g1uyo1_400.gif

Dayz yada Rust almak istiyorum ama kararsızım :grin:

Bide rust alırsam four packli alcam 3 ünü satarım 25 erden satsam gene kar  :roll:

Asıl LoL denilen oyunu yasaklamaları gerekiyor. Hadi gençler oynuyor. Peki 10 yaşındaki çocuğun oynaması doğru mu? Minecraft en azından çok daha masum bir oyun.

En acımasız ve şiddetli oyun ''Postal'' olmasın? Yada ''Carmageddon?''
Carma sırf müziklerini dinlemek için oynanılır o ayrı.

Dead Rising 3 En iğrenç oyundur. Buda yasaklanmalı ona bakarsak. Veya Hiç bir oyun yasaklanmasın Yaş Sınırı olayı dahada geliştirilerek sunulsun. +18 oyunları oynamaya ben korkuyorum 12 yaşında kuzenim oynamak için çıldırıyor. Zombi oyunu bulmuş bir tane Kafalarını bıçakla kesiyor, keserken kahkaha atıyor falan. Korkuyorum...

Erozbey said:
Leviathaη said:
En acımasız ve şiddetli oyun ''Postal'' olmasın? Yada ''Carmageddon?''
Carma sırf müziklerini dinlemek için oynanılır o ayrı.

Manhunt var. Punisher 'ı unutmuşum.
Kesinlikle Punisher.Kan öğeleri aşırı yoğun ve elbette diyaloglar.Ayrıca Saint Row'u eklemek lazım,ne kadar gırgır bir senaryosu olsa da şu ''sex appeal'' olayı küçük kitlenin çok dikkatini çekiyor,Taunt kısmı ayrı bir yer zaten.Son olarak listeye MB'yi ekliyorum.(Sekiz yaşındaki kuzenim Nord kılıcı niyetine ekmek bıçağı ile bana saldırmadan evvel)
Aslında o tür yapımları,16+ altı yaş kitlesine oynatan da kabahat.Bir semtin belediyesi buna önlem almak için net cafelerdeki bazı oyunları kaldırmaya dair liste hazırlamıştı.

O kadar şiddet içerikli oyun varken neden minecraft diye sordum kendime haberi görür görmez. Cevabım da şöyle oldu, sanırım yaş sınırı olmadığı için. Diğer şiddet oyunlarının üzerinde 16+ 18+ gibi ifadeler yer alırken mc de yaş sınırı bulunmuyor bildiğim kadarıyla. Bu yüzden olabilir.

Bazen böyle en hoşuna giden oyunu bile oynayamazsın, sıkıcı gelir ya. Bunu kaç gündür yaşıyorum a dostlar, steama foruma giriyor boş boş bakınıyor çıkıyorum. Canım sıkılıyor oyun oynayasım gelmiyor. Nedir bunun çözümü?

Metro 2033'ü oynamayı planlıyorum da sistemim yeter mi diye düşünüyorum, pek de anlamam bu konulardan. Bir arkadaş yardımcı olabilir mi acaba ?

6Z86Vv.png

İncili Arwa said:
Metro 2033'ü oynamayı planlıyorum da sistemim yeter mi diye düşünüyorum, pek de anlamam bu konulardan. Bir arkadaş yardımcı olabilir mi acaba ?

6Z86Vv.png
Belki RAM sıkıntı çıkarabilir. Gerisi gayet iyi. Low'da kasmaz diye düşünüyorum.

Back
Top Bottom