Oyun Dünyası Genel Sohbet

Users who are viewing this thread

Online olanı Rift ile birlikte Pay to Win olayının ön saflarda bayrak tutan 2 oyundan biri, bu yanının dışında aşırı klasik Mmorpg oynayışı var, D&R'da satılan WoW kutularından alıp sadece 3 aylık kartla çok daha fazla eğlenilebiliyor.

Bu warface deki meka nedir yahu?Hayatımda ilk defa bir şeyi bozuka ile taradım ve ölmedi.En az 100 defa sıktık,mermi falan hiç bir şey kalmayınca bıçakla oyana bu yana koşturdum,27 dakikada öldürdük ya komedi :razz:

TES tarihi videosuna bakıyorum da arenanın kapağı çok iyiymiş. :lol: O yılın en seksi kapaklarındandır illa ki.
987256888-00.jpg

Propaganda said:
Bu warface deki meka nedir yahu?Hayatımda ilk defa bir şeyi bozuka ile taradım ve ölmedi.En az 100 defa sıktık,mermi falan hiç bir şey kalmayınca bıçakla oyana bu yana koşturdum,27 dakikada öldürdük ya komedi :razz:

Belirli zamanlarda açılan zayıf noktaları var oralara vurmanız gerek

Witcher 2 sebebim olacak yahu. Medium'da en fazla ne kadar zor olabilir demiştim direk o seviyeden girdim. Ancak bu kadar zor olabilirmiş. 11-12 saattir oynuyorum başlangıç senaryo öncesi görevleri dışında başka hiç bir ana senaryo ilerleme görevi tamamlayamadım :sad: İlk easy'de oynayıp sonra mediuma geçmek gerekliymiş.

o birşeymi bankadan kaçma fırsatımız vardı biz bütün kasaları açtık taşıdık son 1 paketi götürüyordumki..tamam araba'nın sınırındayım o parayla bütün payday 2 oynayan forum ahalisine bir AK-47 Alırdım.9-10 tane felan sonra payday 2 oyanayan 40 kişi felan çıkmasın :grin:

AcG said:
Propaganda said:

Belirli zamanlarda açılan zayıf noktaları var oralara vurmanız gerek
Sıkıntı şurda koşsamda direkt bana dönüyor.O batarya var mesela vursamda işlemiyor.Direkt çeviriyor kafayı.
Findecáno Amandil said:
Witcher 2 sebebim olacak yahu. Medium'da en fazla ne kadar zor olabilir demiştim direk o seviyeden girdim. Ancak bu kadar zor olabilirmiş. 11-12 saattir oynuyorum başlangıç senaryo öncesi görevleri dışında başka hiç bir ana senaryo ilerleme görevi tamamlayamadım :sad: İlk easy'de oynayıp sonra mediuma geçmek gerekliymiş.
4 defa easyde bitirdim hiç kasmadım medium falan.Hard da falan oynayana helal olsun zaten.

Silah yarışı oynuyordum ardarda
http://steamcommunity.com/market/listings/730/P2000%20%7C%20Amber%20Fade%20(Field-Tested) bundan düştü
sabaha karşı online girdim,adam bulamadı online saydı başarım falan aldım ama karşıda bizde full bot vardı,beleş başarım resmen

Back
Top Bottom