Oyun Dünyası Genel Sohbet

Users who are viewing this thread

Bi kaç yıl önce forumdan burak diye bi çocuk kanal kurduydu şimdi Türkiyenin en büyük kanalı olmuş ya la. :lol: Ayda sponsorlardan ne kadar alıyodur Allah bilir.

Karatasak said:
Bi kaç yıl önce forumdan burak diye bi çocuk kanal kurduydu şimdi Türkiyenin en büyük kanalı olmuş ya la. :lol: Ayda sponsorlardan ne kadar alıyodur Allah bilir.
Bende takip etmiyordum bir baktım 1 milyon aboneye ulaşmış.

Karatasak said:

Kanalını Bot Oyunda diye aratırsan bulabilirsin.

Remember, no bot_kill.

lortcush said:
Şöyle bir şey var videolar tek subs lar tarafından görülmüyor.

Adam bir yere kadar subslarla geldi. Ondan sonra ehe 500k abonesi var, destek olucam, Türk gücüü diye destek olanlar ve 12 yaş altı bir kitleyle doldu. Bu saatten sonra Bot kullanması da anlamsız.

Orkun Işıtmak LeHamam bunlar bir günde Bot olduğu ispatlandı. Çok ileri gidip küçük düşürücü söylemlerde bulunduğu için. Bir de LeHamamın taktiği uygulayıp bana Bot atıyorlar diyen birisi daha var. O en azından kabul etti. Burak da umarım kabul eder.

Kurnaz Beğ said:
Biraz konu dışı gibi olacak ama neyse. Steam envanterimde tam 1000 tane cevherim var. Bunları çuvala koy dediğimde yeterli sayıda cevheriniz yok diyor. Halbuki millet pazarda 1000 tane cevher içeren çuvallar satıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Şu an neredeyse hiçbir işine yaramıyor. TF2 oynuyorsan metal karşılığı satabileceğin ticaret malzemesi oldu o kadar. Kullanmıyorsan alabilirim.

survival post apocalypse now diye bir oyun gördüm, sizce almaya değer mi? 10TL oyun. Arkadaşlarla birlikte oynamak için oyun arıyoruz da bu aralar.

Størtbeck said:
survival post apocalypse now diye bir oyun gördüm, sizce almaya değer mi? 10TL oyun. Arkadaşlarla birlikte oynamak için oyun arıyoruz da bu aralar.

Bence alma,oyun görüntüsü süper denemez ve geliştirenler pek devam etmez bence.Ayrıca büyük ihtimal kolayca hacklenir yani oynasan bile emeğine yazık olur.

Bu tarz hayatta kalma oyunu önerebilir misiniz? Açık dünya çok oyunculu oyunlardan. Fiyatı 25 veya 30TL'yi geçmezse iyi olur.

No more room in hell oynayın beraber bence oynayacaksanız.Survival ve ücretsiz hem genelde olumlu yanıt almış

ErkutErdem said:
Para yetiyor diye trine aldım iyimidir

Hocam bir ara o oyun  dvd ile beraber bir gazete tarafından dağıtılmıştı. Bedavaya..

Sabah gazetesi olması gerek..  Oyna güzelse haber et bize de biz de kuralım  duruyor öyle

Størtbeck said:

Birader sanırım bunu yapanlar Warz ( Survivor  bilmem ne Stories ) adlı oyunu yapan firma. Onun aynısı olsa gerek  çöp 

Sen Forest Al.  Olmadı How to Survive al.  En olmadı  bir tane yeni oyun çıktı  böyle adaya falan düşüyorsun ama canavar yok tek sıkıntı açlık hastalık ağaçtan düşmek ve  köpekbalıkları 

Stranded Deep The  Island

Yalnız dikkatini çekerip mp oynamak istiyor arkadaş.Forest ta mp özelliği vardı ama az sıkıntılı gibiydi tabi düzeltildimi bilmiyorum.

Valla eğer mp ise Warz ile Dayz öneririm ama o tür oyunlar ekibi kurup araba çadır silah  erzak edinince " Eee şimdi biz napacaz?" a bağlıyor.

Forrest daha iyiye gidiyor sanırsam. Olmadı  Don't starve  deneyebilir. How to Survive de co op oynanabiliyor

Speed Runners çok eğlenceli geçen gün alıpta oyunu oynamayan varsa direk girsin başlasın  :fruity:

Ranked sistemi ve mekaniklere alışmak gerek :grin:

İlk duyurulduğunda prehistoric zamanda geçen bir survival oyunu izlemini verdi ama şu an videolarında işin içine büyü de girmiş gibi görünüyor. Oyun düz olarak dinazor + dayz + rust + sihir.

Back
Top Bottom