Oyun Dünyası Genel Sohbet

Users who are viewing this thread

Tamda o bölümü geçtim bugün,çok iyiydi gerçekten.O bölümden sonra azda olsa kasma başladı oyunda.Oynadığım diğer oyunlarda da öyle yapıyor,oyunun belli bir bölümünü geçtikten sonra kasmaya başlıyor.

Dün Valkyria Chronicles aldım Steam'dan, gece boyu oynadım. Bugünü de onunla geçirdim. Doğrusu film gibi oyun. Ne desem az. Ağır bir şekilde SnK etkisi yaşadım, bir ara oynamaktan vaz geçme noktasına geldim. Ancak sonrasında doğru taktikle işleri düzelttim. Ciddi bir taktiksel savaş oyunu istiyorsanız gerçekten aradığınız şey. Ancak elbette RPG olduğu için belki ilginizi de çekmeyebilir. Ancak gerçekten dışardan göründüğü gibi bir oyun değil. Tavsiye ederim. Oyunu bitirdiğim gibi ilk işim anime ve manga serilerine başlamak olacak.  :smile:

ED504BC4AE25D2B56E6D50E3E6C69ED5F105F736

Erozbey said:
Duygulandım :'(

http://www.giantbomb.com/steam/3015-718/forums/steam-to-be-banned-in-russia-because-drugs-1763307/
Açamıyorum da , ne ile alakalı?

ErkutErdem said:
Erozbey said:
Duygulandım :'(

http://www.giantbomb.com/steam/3015-718/forums/steam-to-be-banned-in-russia-because-drugs-1763307/
La adam uyuşturucu mu satmış tam anlamadım,ama dota 2 ve csgo svleri kurtulur epey :grin:
"Narkotik uyuşturucular ile ilgili bilgi yaymasından dolayı." diyor. Eğer belirlenen sayfalar belirli bir süre içinde Rusya bölgesinden kaldırılmazsa yasaklanabilirmiş. Sayfadaki Rusçadan çeviri bayağı kötüydü ama, bu yüzden yanlışlık olabilir.

Fuar. Oyun dünyası ile ilgili paneller, yapım halinde olan veya yeni çıkan oyunların standları ve benzeri bir sürü şey.

23-25 Ocak arasında PAX South (San Francisco) oldu ama çok ilgi görmedi herhalde o. Bu sene ilk defa yaptılar onu. PAX Prime (Seattle) gayet iyi oluyor, PAX East (Boston) da fena değil. Son zamanlarda E3'ten daha iyi bir ortama sahip aslında. E3 daha çok büyük firmaların saçmaladığı bir fuar oldu artık. PAX genelde oyun dünyasında bulunan herkesin panel yapabildiği, indie oyunların büyük abilerinin yanında bulunabildiği bir ortam.

KeimaSenpai said:
Arkadaşlar Steam üzerinden TWD S1 indirdim fakat oyunu açtığımda böyle kalıyor. Nedeni ne olabilir?

XDmno3.jpg
Net gg olmuştur büyük ihtimal steam ile bağlantı kesildiğinde oyunada etki edebiliyor genellikle.

The Sephiroth said:
KeimaSenpai said:
Arkadaşlar Steam üzerinden TWD S1 indirdim fakat oyunu açtığımda böyle kalıyor. Nedeni ne olabilir?

XDmno3.jpg
Net gg olmuştur büyük ihtimal steam ile bağlantı kesildiğinde oyunada etki edebiliyor genellikle.

Yok anladım. Steam çevrimdışı mod yapıp girdim ve oldu. İnterneti kapatmak gerekiyor. Ayrıca bu hatayı bir çok kişide veriyormuş. Kaç tane konu açılmış yabancı.

KeimaSenpai said:
The Sephiroth said:
KeimaSenpai said:

XDmno3.jpg

Yok anladım. Steam çevrimdışı mod yapıp girdim ve oldu. İnterneti kapatmak gerekiyor. Ayrıca bu hatayı bir çok kişide veriyormuş. Kaç tane konu açılmış yabancı.
Valla ben skyrime veya fallout new vegasa girdiğimde eğer net giderse büyük ihtimal oyunda gg oluyor artık tek çare görev yöneticisinden kapatmak oluyorda eğer sorunu hallettiysen kolay gelsin.

Back
Top Bottom