Oyun Dünyası Genel Sohbet

Users who are viewing this thread

Oley,gerekli bir konuydu.Ben açacaktım bu akşam.

Nvidia GeForce 9800 1 gb

Ram 3 gb

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Proccessor 4200+ 2.20 GHz.

Windows 7

Bu sistem GTA IV, AC:B , Mass Effect 2 vb diğer yüksek sistemli oyunları kaldırır mı?

Benim sistem ıntel dual curo e5200 2.50 ghz işlemci+2gb ddr2 800 mhz ram+40gb hdd( :S ) +geforce 8400gs 512mb 64 bit( :S ) ekran kartı.Benim 350 tl nakit param var şu an.Bana sen bi hd 5770 ve güç kaynağı al yeterli diyorlar.Ama ben ac serisin fullde açmak istiyorum ekran kartım alırsam eğer yetiyor ama işlemcim işi bozuyor.Sizce ne yapabilirim?

Turkei-.- said:

Nvidia GeForce 9800 1 gb

Ram 3 gb

Windows 7

Bu sistem GTA IV, AC:B , Mass Effect 2 vb diğer yüksek sistemli oyunları kaldırır mı?

Kaldırır kaldırır.Ama orta ayarlarda kaldırır yüksekte kasar.

ComradeDimitri said:
Turkei-.- said:

Nvidia GeForce 9800 1 gb

Ram 3 gb

Windows 7

Kaldırır kaldırır.Ama orta ayarlarda kaldırır yüksekte kasar.
Yüksek olması için neyi değiştirmem gerek?

Öncelikle monopoly oynayan var mı? Yok ben oynamıyorum ama oynamak isterim diyenler kaleye mum diksin. (Multi-4 kişilik)

http://uk.pogo.com/?intcmp=language_redirect_from_pogo

Kısa bir hikayemi de anlatmak istiyorum.
  ICF adlı oyunun WCF adlı fan sitesinde konusu açılmıştı.Hadi dalalım dediler.4 kişilerdi.Onlar girerken bende girdim ve onların 4. kişisini açıkta bıraktım. (oha! ben neymişim!)
  Oynayanlar çık döveriz felan dediler takmadım.Aralrından tamam lan oynayalım yenelim defolsun dedi.Kabul ettiler.Başladık ettik öyle bir oynuyorum ki 2 adamı batma düzeyine getirirken birinin Sabancı yaptım resmen.Ama umrumda değil,beni batırıp hahahah diye gülecekler akılları sıra.Oyundaki son hamlem 2 kişinin batarken benim çok az bir farkla 2. olmama neden oldu.
  Bu oynadığım adamlar 1 hafta ne ICF oynadılar ne de WCF sitesine girdiler.

ben,internetim saniye de 50 kb ile çekiyor diye küfür ediyorum,senin durumun benden kötüymüş.En azından bende siteye giriyor :smile:

Back
Top Bottom